Connect with us

Oficjalne rozpoczęcie sezonu kitesurfingowego w zachodniopomorskim

News

Oficjalne rozpoczęcie sezonu kitesurfingowego w zachodniopomorskim

Zapraszamy Was na inaugurację sezonu kitesurfingowego w Świnoujściu, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca. Emocji na pewno nie zabraknie, dlatego warto już teraz zarezerwować sobie czas w pierwszy weekend czerwca, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Inauguracja sezonu kite to inicjatywa proximoevent.pl oraz exsports.info

Ta nowa impreza doskonale uzupełnia dotychczasową 'lukę’ w tego typu wydarzeniach na zachodnim Pomorzu.

Spotykamy się na początku czerwca na najbardziej kameralnym spocie w Polsce – plaży przy wiatraku w Świnoujściu.

Weekendowe testy i prezentacje sprzętu uświetnią zaproszeni goście, w tym oficjele z Urzędu Miasta w Świnoujściu czy najlepsi lokalni Pro-Riderzy.

Nigdy nie miałeś do czynienia z tym sportem? Nic straconego! Każdy z Was będzie mógł zupełnie za darmo zapoznać się z podstawami tej dyscypliny w specjalnie zorganizowanej akademii kitesurfingu, która będzie prowadzona przez licencjonowanych instruktorów IKO ze szkoły KITEPOINT oraz eXsports.SCHOOL.

Co jeśli warunki pogodowe nie dopiszą? Na to też organizatorzy tego wydarzenia, też mają receptę: „Nawet jak nie będzie wiało… to i tak będzie się działo!” – mówi Piotr Syc, współorganizator imprezy – „Skimboard oraz Wake to pewne elementy otwarcia sezonu, nawet jeśli warunki atmosferycznie nie będą nam sprzyjać” – dodaje.

Po sportowych zmaganiach i poznawaniu kitesurfingu przyjdzie czas na chwilę relaksu. Dla wszystkich gości przygotowywane jest Beach Party, podczas którego atmosferę przy odpowiedniej muzyce nakręcać będzie Red Bull.

Imprezie patronują: Best Kiteboarding, Portal Wirtualna Polska, najważniejsze portale surfingowe, lokalne media i władze.

Dodatkowych informacji udzielają:
Patryk biuro@exsports.info
Piotrek office@proximoevent.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top