Bary kitesurfingowe

Podziel sie

Bary kitesurfingowe

kite Bar Cabrinha Chaos 1X Trim 2016Bar Cabrinha Chaos 1X Trim 2016

Bar Chaos 1X Trim 2016 jest to specjalny bar współpracujący z 6-cio linkowym latawcem Chaos 2016. Długość 44 cm, duży 26 cm Chicken Loop oraz niska waga sprawia, że bar ten zadowoli każdego raidera chcącego wynieść swoje tricki na wyższy level. System regulacji depowera Trimlite z knagą pozwala na łatwą i precyzyjną regulację depower'a przed każdym trickiem. Dodatkowa struktura gripu zapewnia pewne trzymanie baru w każdej pozycji, a długi leash w wersji pro daje więcej miejsca do wykonywania podwójnych pass'ów.

W komplecie: Bar z linkami, Quickloop, Krótki leash, Instrukcja obsługi
szczegóły
kite Bar Cabrinha Chaos 1X Trim 2017Bar Cabrinha Chaos 1X Trim 2017

Bar Chaos 1X Trim 2017 jest to specjalny bar współpracujący z 6-cio linkowym latawcem Chaos 2016. Długość 44 cm, duży 26 cm Chicken Loop oraz niska waga sprawia, że bar ten zadowoli każdego raidera chcącego wynieść swoje tricki na wyższy level.

W komplecie: Bar z linkami, Quickloop, Krótki leash, Instrukcja obsługi
szczegóły
kite Bar Cabrinha Overdrive 1X Recoil 2017Bar Cabrinha Overdrive 1X Recoil 2017

Bar Overdrive 1X Recoil 2017 to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek. Idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.

W komplecie: Bar z linkami, Quickloop, Krótki leash, Instrukcja obsługi
szczegóły
kite Bar Cabrinha Overdrive 1X Trim 2016Bar Cabrinha Overdrive 1X Trim 2016

Bar Overdrive 1X Trim 2016 to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek. Idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.

W komplecie: Bar z linkami, Quickloop, Krótki leash, Instrukcja obsługi
szczegóły
kite Bar Cabrinha Overdrive 1X Trim 2017Bar Cabrinha Overdrive 1X Trim 2017

Bar Overdrive 1X Trim 2017 to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek. Idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.

W komplecie: Bar z linkami, Quickloop, Krótki leash, Instrukcja obsługi
szczegóły
kite Bar Cabrinha QuickLoop 1X Trim 2016Bar Cabrinha QuickLoop 1X Trim 2016

Bar QuickLoop 1X Trim 2016 to "oszczędnościowa" wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje poza regulacją szerokości rozstawu linek. Polecana dla tych, którzy używają jednego-dwóch latawców współpracujących z barem o tej samej długości.

W komplecie: Bar z linkami, Quickloop, Krótki leash, Instrukcja obsługi
szczegóły
kite BAR F.ONE MONOLITH BAR + Leash 2016BAR F.ONE MONOLITH BAR + Leash 2016
Sercem baru F-One’a jest wycinany laserowo, wykonany z jednego kawałka aluminiowego bloku. Pokryty miękką i przyjemną podwójną pianką EVA formowaną termicznie. Bar jest kompatybilny od 3 generacji Bandita.
szczegóły
kite BAR F.ONE MONOLITH DIABLO BAR + Leash 2016BAR F.ONE MONOLITH DIABLO BAR + Leash 2016
Sercem baru F-One’a jest wycinany laserowo, wykonany z jednego kawałka aluminiowego bloku. Pokryty miękką i przyjemną podwójną pianką EVA formowaną termicznie. Bar jest kompatybilny z latawcem Diablo.
szczegóły
kite Bar Naish Fusion ATB 24m 2015Bar Naish Fusion ATB 24m 2015

Czterolinkowy bar z systemem trymowania above the bar doskonały do jazdy freeride freestyle i wave można go stosować z linkami 20 i 24m.

szczegóły
kite Bar Naish Fusion UCS 24m 2015Bar Naish Fusion UCS 24m 2015

Czterolinkowy bar doskonały do jazdy freeride freestyle i wave można go stosować z linkami 20 i 24m.

szczegóły
kite BAR North Click Bar Quad Control z linkami + Leash 2017BAR North Click Bar Quad Control z linkami + Leash 2017
Prawdziwy Gamechanger - innowacyjne podejście North'a do standardowych, czterolinkowych barów, które odmieni tą dyscyplinę. Za sprawą nowego rozwiązania (TRIM UNIT) możesz dopasować moc latawca do panujących warunków za pomocą pokrętła. Oprócz tego zastosowano wyłącznie w tym modelu system bezpieczeństwa Iron Heart V.
szczegóły
kite BAR North Trust 5th Element z linkami + Leash 2016BAR North Trust 5th Element z linkami + Leash 2016
Niedościgniony wzór pod względem bezpieczeństwa oraz niezawodności. Bar Trust 5th Element to najbardziej progresywny i efektywny bar pięciolinkowy, który daje ci pełną kontrolę nad latawcem, wyposażony w uznawany za jeden z najlepszych na świecie system bezpieczeństwa Iron Heart IV.
szczegóły
kite BAR North Trust Bar 5th Element z linkami + Leash 2017BAR North Trust Bar 5th Element z linkami + Leash 2017
Bar od North w pełni przydatny każdemu, niezależnie od poziomu umiejętności. Trust w sezonie 2017 jeszcze bardziej łączy w sobie bezpieczeństwo, kontrolę, wydajność oraz niezawodność. Na pokładzie między innymi bezkonkurencyjny system Iron Heart IV, zintegrowany Floater czy Reverse Release Pin.
szczegóły
kite BAR North Trust Bar Quad Control z linkami + Leash 2017BAR North Trust Bar Quad Control z linkami + Leash 2017
Bar od North w pełni przydatny każdemu, niezależnie od poziomu umiejętności. Trust w sezonie 2017 jeszcze bardziej łączy w sobie bezpieczeństwo, kontrolę, wydajność oraz niezawodność. Na pokładzie między innymi bezkonkurencyjny system Iron Heart IV, zintegrowany Floater czy Reverse Release Pin. Wersja Quad Control jest identyczny w designie co 5th Element, jest jednak bardziej odpowiedni dla latawców 4-linkowych.
szczegóły
kite BAR North Trust Quad Control z linkami + Leash 2015BAR North Trust Quad Control z linkami + Leash 2015
Najbardziej progresywny i efektywny bar czterolinkowy, który daje ci pełną kontrolę nad latawcem, wyposażony w uznawany za jeden z najlepszych na świecie system bezpieczeństwa Iron Heart IV, Quad Control to po prostu legenda kiteboardingu.
szczegóły
kite BAR North Trust Quad Control z linkami + Leash 2016BAR North Trust Quad Control z linkami + Leash 2016
Niedościgniony wzór pod względem bezpieczeństwa oraz niezawodności. Bar Trust Quad Control to najbardziej progresywny i efektywny bar czterolinkowy, który daje ci pełną kontrolę nad latawcem, wyposażony w uznawany za jeden z najlepszych na świecie system bezpieczeństwa Iron Heart IV.
szczegóły
kite Bar Peter Lynn NavigatorBar Peter Lynn Navigator

Doskonałe dzieło dostarczające bezpieczeństwa oraz komfortu dla kiteboardingu, landboardingu, czy snowkitingu. Pętla depowera Centrix posiada bardzo rzetelny system bezpieczeństwa oraz krętlik zapobiegający plątaniu się linki depowera. Dzięki temu bar zachowuje dużą przejrzystość.

szczegóły
kite Bar Peter Lynn Navigator SLBar Peter Lynn Navigator SL

Lata doświadczeń w dziedzinie produkcji latawców i barów zaowocowały stworzeniem systemu kontroli Navigator SL. Unikalne autorskie rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i łatwość użytkowania na niespotykanym i innych producentów poziomie.

szczegóły
kite Bar Peter Lynn Navigator TSBar Peter Lynn Navigator TS

doskonałe dzieło dostarczające bezpieczeństwa oraz komfortu dla kiteboardingu, landboardingu, czy snowkitingu. Pętla depowera Centrix posiada bardzo rzetelny system bezpieczeństwa oraz krętlik zapobiegający plątaniu się linki depowera. Dzięki temu bar zachowuje dużą przejrzystość.

szczegóły
kite Bar Slingshot 2016 COMPSTICK GUARDIAN + leash_Bar Slingshot 2016 COMPSTICK GUARDIAN + leash_
Łatwość w obsłudze i bezpieczeństwo zawsze były głównym celem projektantów Slingshot.
szczegóły
kite Bar Slingshot 2016 COMPSTICK SENTINEL + leash_Bar Slingshot 2016 COMPSTICK SENTINEL + leash_
Modelem Sentinel firma Slingshot podnosi stawkę w dziedzinie produkcji barów dodając zupełnie nowy układ do swojej kolekcji.
szczegóły
kite Bar Slingshot 2017 COMPSTICK SENTINEL 17383 + leashBar Slingshot 2017 COMPSTICK SENTINEL 17383 + leash
Przy pomocy baru Compstick Sentinel firma Slingshot podnosi stawkę w dziedzinie produkcji barów dodając zupełnie nowy układ do swojej kolekcji.
szczegóły
kite Bar Slingshot Compstick 2013Bar Slingshot Compstick 2013
Bar Slingshot Compstick w sezonie 2013 poddano kolejnym udoskonaleniom, zmieniono kształt otworu środkowego, dodano nowe wygodniejsze gripy z pianki EVA i zmieniono grafikę.
szczegóły
kite Bar z regulacją szerokości Cabrinha Overdrive 1X 2015Bar z regulacją szerokości Cabrinha Overdrive 1X 2015
Cabrinha bar Overdrive 1X z Quickloop 2015. Nowy regulowany bar Overdrive 1X połączony z Quick Chicken Loop zaskoczy wszystkich swą prostotą i łatwością ponownego złożenia po aktywacji systemu bezpieczeństwa.
Dostępny rozmiar: XL 57-65cm
szczegóły
kite Bar Zeeko Kites Freestyle 2015Bar Zeeko Kites Freestyle 2015
Bar Freestyle firmy Zeeko Kites dostępny w dwóch rozmiarach 46 i 54 cm.
szczegóły
kite Bar Zeeko Kites UDS2 Ultimate Depower System 2 2015Bar Zeeko Kites UDS2 Ultimate Depower System 2 2015

UDS2 - Ultimate Depower System 2 z regulacją długości 45/54cm
Znany już od kilku lat unikatowy, prosty, sprawdzony i bardzo sprawnie działający system.

szczegóły