Deski kitesurfingowe

Podziel sie

Deski kitesurfingowe


kite Deska Cabrinha ACE 2016Deska Cabrinha ACE 2016

Ace jest najbardziej uniwersalną deską wykorzystująca najbardziej zaawansowane technologie w celu uzyskania najwyższych osiągów jeśli chodzi o freestyle. Jej płaski rocker zapewnia wyjątkowo szybką reakcję, oraz pełną kontrolę przy lądowaniach nawet na wysokich prędkościach.

Przeznaczenie: FREESTYLE / FREERIDE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha ACE 2017Deska Cabrinha ACE 2017

Ace jest najbardziej uniwersalną deską wykorzystująca, zaawansowane technologie w celu uzyskania najwyższych osiągów jeśli chodzi o freestyle. Jej płaski rocker zapewnia wyjątkowo szybką reakcję, oraz pełną kontrolę przy lądowaniach nawet na wysokich prędkościach.

Przeznaczenie: FREESTYLE / FREERIDE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha CBL 2016Deska Cabrinha CBL 2016

Niezależnie od tego czy pływasz w parku czy na kite CBL doskonale przenosi moc ze źródła (latawca lub wyciągu) na wodę, co sprawia, że jazda jest zawsze płynna i gładka.

Przeznaczenie: CROSSOVER.
szczegóły
kite Deska Cabrinha CBL 2017Deska Cabrinha CBL 2017

Niezależnie od tego czy pływasz w parku czy na kite CBL doskonale przenosi moc ze źródła (latawca lub wyciągu) na wodę, co sprawia, że jazda jest zawsze płynna i gładka.

Przeznaczenie: CROSSOVER.
szczegóły
kite Deska Cabrinha Custom 2016Deska Cabrinha Custom 2016

Przez wiele sezonów Custom zdążył stać się już ikoną wakestyle’u. W roku 2016 dzięki świetnemu popowi i niesamowitej wręcz sprężystości zarówno na płaskiej wodzie jak i na kickerach, ponownie udowadnia, że w pełni zasługuje na miano ikony.

Przeznaczenie: WAKESTYLE / FREESTYLE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha Phenom 2016Deska Cabrinha Phenom 2016

Cabrinha Phenom to idealny kompromis konstrukcji o wysokich osiągach z jednoczesnym zachowaniem łatwości w prowadzeniu.

szczegóły
kite Deska Cabrinha Proto 2016Deska Cabrinha Proto 2016

Cabrinha Proto to najbardziej zaawansowana i radykalna deska kite wave w kolekcji Cabrinha Surf.
Jej kształt jest zaprojektowany specjalnie pod silniejsze wiatry i agresywną jazdę w warunkach side shore.

szczegóły
kite Deska Cabrinha Secret Weapon 2016Deska Cabrinha Secret Weapon 2016

Cabrinha Secret Weapon to nowoczesna konstrukcja w połączeniu z retro design'em. Jest to najlepszy model dla rider'ów zaczynających zabawę na falach, ze względu na najlepszą stabilność i łatwość w prowadzeniu.

szczegóły
kite Deska Cabrinha Spectrum 2016Deska Cabrinha Spectrum 2016

W 2016 roku Spectrum został praktycznie zaprojektowany od nowa. Jak sama nazwa wskazuje miała to być deska świetnie spisująca się w każdych warunkach w jakich przyjdzie jej pływać. Wychodząc z takiego założenia Cabrinha stworzyła deskę, która sprawdzi się w każdym stylu pływania oraz szerokim wachlarzu warunków, zaczynając od płaskiej wody, na małych falach kończąc.

Przeznaczenie: FREERIDE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha Spectrum 2017Deska Cabrinha Spectrum 2017

W 2017 roku Spectrum został praktycznie zaprojektowany od nowa. Jak sama nazwa wskazuje miała to być deska świetnie spisująca się w każdych warunkach w jakich przyjdzie jej pływać. Wychodząc z takiego założenia Cabrinha stworzyła deskę, która sprawdzi się w każdym stylu pływania oraz szerokim wachlarzu warunków, zaczynając od płaskiej wody, na małych falach kończąc.

Przeznaczenie: FREERIDE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha Stylus 2016Deska Cabrinha Stylus 2016

Stylus pozwala pływać w warunkach nawet najsłabszego wiatru. Jeżeli tylko twój kite może wznieść się w powietrze, na stylusie już wtedy możesz czerpać pełną przyjemność z jazdy.

Przeznaczenie: FREERIDE / LIGHTWIND.
szczegóły
kite Deska Cabrinha Stylus 2017Deska Cabrinha Stylus 2017

Stylus pozwala pływać w warunkach nawet najsłabszego wiatru. Jeżeli tylko twój kite może wznieść się w powietrze, na stylusie już wtedy możesz czerpać pełną przyjemność z jazdy.

Przeznaczenie: FREERIDE / LIGHTWIND.
szczegóły
kite Deska Cabrinha X Caliber 2016Deska Cabrinha X Caliber 2016

X-Caliber to najwyższej klasy deska freestyle’owa, dzięki której staniesz na najwyższym podium każdych zawodów. Wykorzystanie carbonowej powłoki usztywniającej, poprawiły zarówno właściwości reakcyjne, jak i samo wybicie.

Przeznaczenie: FREESTYLE / FREERIDE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha X Caliber 2017Deska Cabrinha X Caliber 2017

X-Caliber 2017 - to najwyższej klasy deska freestyle’owa, dzięki której staniesz na najwyższym podium każdych zawodów. Wykorzystanie carbonowej powłoki usztywniającej, poprawiły zarówno właściwości reakcyjne, jak i samo wybicie.

Przeznaczenie: FREESTYLE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha XO 2015Deska Cabrinha XO 2015

Cabirnha XO Siren 2015 to damska deska z kolekcji Siren sygnowanej przez SUSI MAI , ikonę w damskim kitesurfingu, modelkę i ciągle czynną zawodniczkę w PKRA.

Przeznaczenie: FREESTYLE / FREERIDE.
szczegóły
kite Deska Cabrinha XO 2016Deska Cabrinha XO 2016

XO to deska stworzona przez dziewczyny dla dziewczyn, przy jej projektowaniu brała udział Annabel van Westerop wielokrotna zawodniczka PKRA. Niezależnie od tego czy pływasz na płaskiej wodzie, chopie czy fali, XO zapewni Ci najlepsze osiągi oraz komfort jazdy, których oczekujesz.

Przeznaczenie: FREESTYLE / FREERIDE.
szczegóły
kite Deska F.ONE ACID HRD CARBON Series 2016Deska F.ONE ACID HRD CARBON Series 2016
Najwyższy model ACID - w wersji z dodatkowymi warstwami wykonanymi z karbonu. Jeśli szukasz freestylowej deski do “new school”, zapewniającej dobry pop, pełną kontrolę przy większych prędkościach i po lądowaniu - możesz przestać szukać, Acid jest deską dla Ciebie.
szczegóły
kite Deska F.ONE ACID HRD Girly LT 2016Deska F.ONE ACID HRD Girly LT 2016
For WomenWersja damska modelu ACID. Jeśli szukasz freestylowej deski do “new school”, zapewniającej dobry pop, pełną kontrolę przy większych prędkościach i po lądowaniu - możesz przestać szukać, Acid jest deską dla Ciebie. ACID HRD Girly wykonana została w technice LITE TECH - opatentowanej przez markę Rossignol Snowboards - co widać po jakości wykonanego designu deski.
szczegóły
kite Deska F.ONE ACID HRD LT 2016Deska F.ONE ACID HRD LT 2016
Model ACID w wersji HRD. Jeśli szukasz freestylowej deski do “new school”, zapewniającej dobry pop, pełną kontrolę przy większych prędkościach i po lądowaniu - możesz przestać szukać, Acid jest deską dla Ciebie. ACID HRD wykonana została w technice LITE TECH - opatentowanej przez markę Rossignol Snowboards - co widać po jakości wykonanego designu deski.
szczegóły
kite Deska F.ONE ACID Next Generation 2016Deska F.ONE ACID Next Generation 2016
Wersja juniorska modelu ACID. Jeśli szukasz freestylowej deski do “new school”, zapewniającej dobry pop, pełną kontrolę przy większych prędkościach i po lądowaniu - możesz przestać szukać, Acid jest deską dla Ciebie. Rocker i concave w tej desce zostały zaprojektowane tak, aby wybaczać błędy i dawać maksimum kontroli i precyzji podczas pływania.
szczegóły
kite Deska F.ONE Fish Surfboard 2016Deska F.ONE Fish Surfboard 2016
Deska o dużych możliwościach, stworzona do pływania przy słabym wietrze. Nazwa Fish nie jest przypadkowa - model ten bowiem pod względem zwrotności czuje się jak ryba w wodzie. W konstrukcji decka zastosowano podwójną warstwę bambusa.
szczegóły
kite Deska F.ONE Foil Board 2016Deska F.ONE Foil Board 2016
Deska Foil jest w 100% dedykowana tej zyskującej na popularności nowej dyscyplinie. Wyprofilowana w sposób, aby dać jak najwięcej komfortu oraz kontroli. Najwyższa jakość materiałów - dwie warstwy deski wykonane z bambusa.
szczegóły
kite Deska F.ONE Foil Carbon Series Board 2016Deska F.ONE Foil Carbon Series Board 2016
Deska Foil jest w 100% dedykowana tej zyskującej na popularności nowej dyscyplinie. Wyprofilowana w sposób, aby dać jak najwięcej komfortu oraz kontroli. Najwyższa jakość materiałów - poszczególne warstwy wykonane z bambusa oraz karbonu.
szczegóły
kite Deska F.ONE Long Distance Gun 2016Deska F.ONE Long Distance Gun 2016
Deska Long Distance Gun pozwoli osiągnąć najwyższe z możliwych prędkości, nawet w naprawdę trudnych warunkach. Prace nad tym modelem trwały od 2005 roku, zaś osiągnięte rezultaty są jak najbardziej zadowalające - Long Distance Gun bowiem utrzymuje średnią prędkość na poziomie 20 kts oraz prędkość maksymalną do 30 kts.
szczegóły
kite Deska F.ONE MITU Convertible 2016Deska F.ONE MITU Convertible 2016
Deska 2 w 1. Sprosta zarówno kitesurfingowi, jak również pływaniu zyskującym na popularności stylem foil. MITU Convertible jest modelem, który pozwoli zaoszczędzić pieniądze tym, którzy chcą zakupić deskę wielofunkcyjną.
szczegóły
kite Deska F.ONE MITU Monteiro Pro Model 2016Deska F.ONE MITU Monteiro Pro Model 2016
Trzecia generacja deski od słynnego kitesurfera Mitu Monteiro. W sezonie 2016 F.One dokonało zmian w kształcie oraz nadało modelowi nowego, wyróżniającego się designu. Stworzona do pływania bez strapów.
szczegóły
kite Deska F.ONE NEXT 2016Deska F.ONE NEXT 2016
Deska przeznaczona dla osób początkujących za rozsądne pieniądze. Model Next zapewnia bardzo łatwy start, oraz świetnie ostrzy pod wiatr. Wybacza błędy popełniane przez młodych adeptów kitesurfingu. Drewniany rdzeń, miękki flex - to wszystko sprawia że Next to deska łatwa i przyjemna w prowadzeniu.
szczegóły
kite Deska F.ONE NEXT Light Wind 2016Deska F.ONE NEXT Light Wind 2016
Deska przeznaczona dla osób początkujących za rozsądne pieniądze. Model Next zapewnia bardzo łatwy start, oraz świetnie ostrzy pod wiatr. Wybacza błędy popełniane przez młodych adeptów kitesurfingu. Wersja LightWind to bezkonkurencyjna wydajność przy jeździe w słabym wietrze.
szczegóły
kite Deska F.ONE Signature Surfboard 2016Deska F.ONE Signature Surfboard 2016
Model o typowym dla surfingu kształcie z nową, kompozytową konstrukcją. Kompaktowa, stabilna i sterowna deska stworzona do pływania w każdych warunkach.
szczegóły
kite Deska F.ONE Spicy Wakestyle Board 2016Deska F.ONE Spicy Wakestyle Board 2016
Bezkompromisowy model stworzony z myślą o wakestyle’u. Od samego początku projektowany pod buty i wybicie z krawędzi. Podwójny drewniany rdzeń 3d, i kanały wodne na dnie złagodzą i ułatwią trudne lądowania. Dodatkowo usprawniono kontrolę deski na wodzie poprzez profilowane tipy, co finalnie poskutkowało jeszcze mocniejszym POPem.
szczegóły
kite Deska F.ONE TRAX HRD CARBON Series 2016Deska F.ONE TRAX HRD CARBON Series 2016
Najbardziej wszechstronny model ze stajni F-One’a, pomimo nastawienia deski na freestyle, ten model świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Rewolucyjna krawędź HRD stabilizuje jeszcze bardziej deskę podczas lądowania i ostrzenia. Wersja Carbon nadaje desce dodatkowej wytrzymałości oraz typowe dla tego materiału cechy.
szczegóły
kite Deska F.ONE TRAX HRD Girly LT 2016Deska F.ONE TRAX HRD Girly LT 2016
For WomenWersja damska najbardziej wszechstronnego model ze stajni F-One’a. Pomimo nastawienia deski na freestyle, ten model świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Rewolucyjna krawędź HRD stabilizuje jeszcze bardziej deskę podczas lądowania i ostrzenia. Na pokładzie LITE TECH - opatentowanej przez markę Rossignol Snowboards - co widać po jakości wykonanego designu deski.
szczegóły
kite Deska F.ONE TRAX HRD LT 2016Deska F.ONE TRAX HRD LT 2016
Najbardziej wszechstronny model ze stajni F-One’a, pomimo nastawienia deski na freestyle, ten model świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Rewolucyjna krawędź HRD stabilizuje jeszcze bardziej deskę podczas lądowania i ostrzenia. Na pokładzie LITE TECH - opatentowanej przez markę Rossignol Snowboards - co widać po jakości wykonanego designu deski.
szczegóły
kite Deska F.ONE UNIK 2016Deska F.ONE UNIK 2016
Unik to deska stworzona do freeride’u, świetna zwrotność i sztywność deski przy manewrach na wodzie, nada nam pewności w kontrolowaniu każdej sytuacji. Unik’a polecamy średnio-zaawansowanym osobom, które właśnie przesiadają się z podstawowej deski.
szczegóły
kite Deska Liquid Force Foil Fish Board 53Deska Liquid Force Foil Fish Board 53
Deska Liquid Force Foil Fish to produkt dla osób poszukujących wrażeń w atrakcyjnej cenie. Jeżeli jesteś zainteresowanym tematem foilingu, to ta deska jest dla Ciebie.
szczegóły
kite Deska Liquid Force Rocket Foil BoardDeska Liquid Force Rocket Foil Board
Deska Liquid Force Rocket Foil Board jest w 100% dedykowana tej zyskującej na popularności nowej dyscyplinie. Wyprofilowana w sposób, aby dać jak najwięcej komfortu oraz kontroli. O jej jakości świadczy bogate wyposażenie, jakość użytych materiałów oraz interesujący design.
szczegóły
kite Deska Nobile 2HD 2017Deska Nobile 2HD 2017
2 HD najszybsza deska z kolekcji Nobile. Double Hydrodynamic bo to jest rozwinięcie skrótu 2HD to w odpowiedni sposób dobrany profil dna tak aby maksymalnie zredukować opór wytwarzany przez wodę. Idealnie skomponowany flex wraz z Pre-stress dają nam niesamowite trzymanie krawędzi nawet przy wysokich prędkościach.
Przeznaczenie: Freestyle/Freeride
Flex: 9 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile 50 Fifty 2016Deska Nobile 50 Fifty 2016
Tą deskę wybiera nasz pro team oraz wielu zawodników dla których nie ma granic w kiteboardingu. Niezastąpiona technologia APS 3D daje ci pewną jazdę przy najwyższych prędkościach i to co w akcji potrzebujesz najbardziej: niezrównany pop i kontrolę przy lądowaniu po extremalnych ewolucjach. Zaciągnij mocniej sznurówę w butach i ruszaj do boju!
Przeznaczenie:Wakestyle
Flex: 9 ROCKER LINE (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile 50 Fifty 2017Deska Nobile 50 Fifty 2017
Tą deskę wybiera nasz pro team oraz wielu zawodników dla których nie ma granic w kiteboardingu. Niezastąpiona technologia APS 3D daje ci pewną jazdę przy najwyższych prędkościach i to co w akcji potrzebujesz najbardziej: niezrównany pop i kontrolę przy lądowaniu po extremalnych ewolucjach. Zaciągnij mocniej sznurówę w butach i ruszaj do boju!
Przeznaczenie:Wakestyle
Flex: 9 ROCKER LINE (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile 50 Fifty Junior 2017Deska Nobile 50 Fifty Junior 2017
Juniorska wersja jednej z najlepszych desek czyli Nobile 50 Fifty Junior. Idealna do extremalnego freestylu, ale jest łatwa do opanowania jak i zapewnia bezpieczeństwo przy lądowaniu.
Przeznaczenie:Wakestyle
Flex: 9 ROCKER LINE (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile 50 Fifty WMN 2017Deska Nobile 50 Fifty WMN 2017
50 Fifty to piękność stworzona w współpracy z profesjonalnymi zawodniczkami Nobile. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii tej marki uzyskano perfekcyjne trzymanie na krawędzi w trakcie wykonywania tricków oraz ostrzenia, masywne wybicie, a to wszystko bez utraty komfortu i bezpieczeństwa.
Przeznaczenie:Newschool | Wakestyle
Flex: 8 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile Flying Carpet 2016Deska Nobile Flying Carpet 2016
Kształty spotykają kształty. Kolory spotykają kolory. Spotykają siebie i tworzą wzór. Chaotyczny i dziki. Podobnie jak ocean, czekający na Ciebie. Wszyscy wiemy, że przy słabym wietrze większa deska jest po prostu lepszą deską. Flying Carpet została zaprojektowana by nie przegapić tych dni, kiedy wszyscy są na plaży czekając na wiatr.
Przeznaczenie: Freeride/Lightwind
Flex: 6 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile Flying Carpet 2017Deska Nobile Flying Carpet 2017
Daj się ponieść dzięki desce Flying Carpet od marki Nobile! Idealny wybór dla tych co chcą zacząć przygodę z kite. Przeznaczona na jeziora oraz na słaby wiatr.
Przeznaczenie: Freeride | Lightwind
Flex: 6 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile Flying Carpet Split 2017Deska Nobile Flying Carpet Split 2017
Daj się ponieść dzięki desce Flying Carpet od marki Nobile! Idealny wybór dla tych co chcą zacząć przygodę z kite. Przeznaczona na jeziora oraz na słaby wiatr. Wersja deski splitboard.
Przeznaczenie: Freeride | Lightwind
Flex: 6 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile Flying Carpet Tandem 2017Deska Nobile Flying Carpet Tandem 2017
Dziel się pasją i miłością do kite dzięki Nobile Flying Carpet Tandem. To deską stworzona tak aby z niej mogło korzystać dwoje osób, co oznacza podwójną zabawę !
Przeznaczenie: Freeride | Lightwind
Flex: 6 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile NBL 2016Deska Nobile NBL 2016
NBL to klasyczny model do freeride’u, z którym przyjemnie wkroczysz w świat kiteboardingu. Ma to co dobra deska powinna mieć: drewniany rdzeń, solidne wykonanie i odpowiednią konstrukcję na początki kariery przy czym nie wydasz na nią fortuny.
Przeznaczenie: Freeride
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile NBL 2017Deska Nobile NBL 2017
NBL to klasyczny model do freeride’u, z którym przyjemnie wkroczysz w świat kiteboardingu. Ma to co dobra deska powinna mieć: drewniany rdzeń, solidne wykonanie i odpowiednią konstrukcję na początki kariery przy czym nie wydasz na nią fortuny.
Przeznaczenie: Freeride
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile NHP 2017Deska Nobile NHP 2017
NHP to deska dla zawodowców, którzy oczekują od deski wysokich skoków. Deska dzięki swojej konstrukcji pozwala na big air, ale nie traci na tym komfort ani osiągi jazdy pod wiatr.
Przeznaczenie: Freeride | Lightwind
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile NHP Carbon 2017Deska Nobile NHP Carbon 2017
NHP Carbon to prawdziwa maszyna dla prawdziwych zawodowców. Profesjonalizm, jakość to cechy marki Nobile, a ta deska to ich kwintesencja - luksusowy design, który zdobi najnowsze i najlepsze technologie.
Przeznaczenie: Freeride | Freestyle
Flex: 9 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile NHP WMN 2017Deska Nobile NHP WMN 2017
Dzięki zastosowaniu w desce NHP WMN najnowszych technologii marki Nobile staje się ona niezastąpiona dla każdej zaawansowanej zawodniczki Freestyle. Przez jej niezwykłą konstrukcję zapewnia wysokie skoki, nie tracąc przy tym na komforcie, a wszystkie te i inne jej cechy łaczy piekny design. Przeznaczenie: Freestyle
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile Pro 2HD 2016Deska Nobile Pro 2HD 2016
2HD to najszybsza deska w kolekcji. To ukierunkowany na freeride twintip stworzony z myślą o wymagających kiterach kochających prędkość i pełną kontrolę. Unikalna konstrukcja tej deski, w skład której wchodzi m.in. hydrodynamiczny profil i opatentowana przez Nobile technologia Pre-Stress odwdzięcza się niedoścignionym trzymaniem na krawędzi, świetnym ostrzeniem i zredukowaniem do minimum chlapaniem wody w oczy.
Przeznaczenie: Freestyle/Freeride
Flex: 9 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile Skim 2017Deska Nobile Skim 2017
Słaby wiatr, nieduże fale to idealne warunki dla deski Skim marki Nobile. Dzięki swojej konstrukcji zapewnia wysokie osiągi w jeździe pod wiatr, oraz dostarcza ogromne ilości radości podczas robienia tricków na niej.
Przeznaczenie: Freeride | Lightwind
Flex: 9 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile T5 2016Deska Nobile T5 2016

T5 to wysokiej jakości uniwersalna deska freeridowa przeznaczona dla średniozaawansowanych i ambitnych kitesurferów poszukujących komfortowej deski dającej mnóstwo satysfakcji z pływania.

Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
kite Deska Nobile T5 2016Deska Nobile T5 2016

Freeride, jaki kochasz najbardziej.

Przeznaczenie: Freeride
Flex: 6 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile T5 2017Deska Nobile T5 2017
Nobile prezentuje deskę T5! To rozwiązanie przeznaczone dla zaawansowanych zawodników, którzy szukają deski freerideowej o aspiracjach freestylowych. Niezwykła lekkość, oraz idealnie dobrany flex daje nam możliwość cieszenia się zabawa w każdych warunkach.
Przeznaczenie: Freeride
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska Nobile T5 WMN  2017Deska Nobile T5 WMN 2017
Damska deska T5 marki Nobile to oręż idealny dla zaawansowanych zawodniczek. Technologia pre-stress dzięki której deska otrzymuję zwiększona kontrolę skrętu co przekłada się na jazde pod wiatr oraz niesamowitym wybiciem. Cała deska jest zaprojektowana idealnie, oraz nie zapomniano tu o designie który zjawiskowo bedzie wyróżniał Cię na wodzie. Przeznaczenie: Freeride | Freestyle
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Gambler 2017Deska North Kiteboarding Gambler 2017
Następna generacja deski zaprojektowanej specjalnie dla czystego Wakestyle'u i Park Ridingu, więc jeśli to jest Twoją pasją to Gambler jest dla Ciebie! Przeznaczone do jazdy z butami North Boot. Track System w jednej linii pozwala umieścić buty na obu krawędziach, co przekłada się na żywotność deski. Średni flex zapewania dobry pop. Wielki rocker dla optymalnej kontroli lądowania.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Gonzales 2015 z WiązaniamiDeska North Kiteboarding Gonzales 2015 z Wiązaniami
Deska na której wygląda się dobrze a pływa jeszcze lepiej, nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy uczysz się wykonywać tricki Gonzales zapewni ci płynną i przewidywalną jazdę, a jego wybaczający charakter pozwoli czerpać przyjemność z nauki.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Gonzales 2016Deska North Kiteboarding Gonzales 2016
Freeride'owa deska będąca najprostszą do opanowania w kolekcji 2016. Model, który świetnie sprawdzi się do nauki, jak również do rekreacyjnej zabawy. Kitesurfing nie powinien być trudny, dlatego nie męcz się i ułatw sobie jazdę z deską Gonzales.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Gonzales 2017Deska North Kiteboarding Gonzales 2017
Najłatwiejsza do opanowania, Freeride'owa deska z kolekcji 2017. Model idealny do nauki jak i rekreacji. Deska idealna dla początkujących osób, które nie chcą się męczyć, a czerpać radość z jazdy.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Jaime 2017Deska North Kiteboarding Jaime 2017
Najbardziej uniwersalna deska w ofercie Northa, stanowi ukoronowanie dziesięcioletniej już współpracy z Jaime Herraiz'em spełni oczekiwania każdego nawet bardzo wymagającego ridera. Konstrukcja typu premium z wykorzystaniem karbonu. Świetny kompromis pomiędzy wydajnością i komfortem.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Jaime Textreme 2017Deska North Kiteboarding Jaime Textreme 2017
Uniwersalna i lekka deska do kite ? To właśnie North Kiteboarding Jaime Textreme - powstał dzięki tradycji o którą od ponad 10 lat dba Jaime Herraiz oraz najnowszych technologii takich jak Textreme, która gwarantuję niesamowitą lekkość deski. Połączenie tradycji z nowoczesnością tworzy zawsze coś niezwykłego - a ta deska jest świetnym tego przykładem.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Select 2016Deska North Kiteboarding Select 2016
Najszybsza deska twin tips z kategorii freeride. Dzięki wykorzystaniu materiału TeXTreme, model ten jest niesamowicie lekki. Select o bardzo dynamicznym kształcie wyznacza standardy w zakresie wydajności, konstrukcji oraz technologii.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Select Textreme 2017Deska North Kiteboarding Select Textreme 2017
Najszybsza deska twin tips z kategorii freeride. Dzięki wykorzystaniu materiału TeXTreme, model ten jest niesamowicie lekki. Select o bardzo dynamicznym kształcie wyznacza standardy w zakresie wydajności, konstrukcji oraz technologii.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Soleil 2016Deska North Kiteboarding Soleil 2016
For WomenRosnące zainteresowanie kobiet kitesurfing'iem nie pozostało niezauważone. W ostatnich latach dziewczyny dobitnie pokazują, że to co potrafią osiągnąć w sporcie wcale nie odbiega od możliwości mężczyzn. Na sezon 2016 NKB przygotował jeszcze doskonalszy model.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Soleil 2017Deska North Kiteboarding Soleil 2017
For WomenRosnące zainteresowanie kobiet kitesurfing'iem nie pozostało niezauważone. W ostatnich latach dziewczyny dobitnie pokazują, że to co potrafią osiągnąć w sporcie wcale nie odbiega od możliwości mężczyzn. Na sezon 2017 NKB przygotował jeszcze doskonalszy model.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Spike 2017Deska North Kiteboarding Spike 2017
Spike jest deską do zadań specjalnych, im gorsze warunki, tym lepiej sobie radzi - idealna do pływania pod wiatr. Odpowiednio dobrana zapewnia mnóstwo zabawy podczas jazdy.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Spike Textreme 2016Deska North Kiteboarding Spike Textreme 2016
Spike Textreme to kolejny krok w celu stworzenia idealnej deski do nawet najgorszych warunków pogodowych. Super lekka z zaawansowanymi technologiami zapewni świetną jazdę przy słabym wietrze, jak i pod wiatr.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Spike Textreme 2017Deska North Kiteboarding Spike Textreme 2017
Spike Textreme to kolejny krok w celu stworzenia idealnej deski do nawet najgorszych warunków pogodowych. Super lekka z zaawansowanymi technologiami zapewni świetną jazdę przy słabym wietrze, jak i pod wiatr.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Team Series 2016Deska North Kiteboarding Team Series 2016
Wybór zawodowych riderów w kategorii freestyle. Wybór Reno Romeu oraz Stefana Spiessbergera. Niesamowicie twarda deska z klasy premium. Również z możliwością jazdy bez finów.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Team Series 2017Deska North Kiteboarding Team Series 2017
North Kiteboarding i jego Team Series to synonim profesjonalizmu, niesamowitego popu oraz świetniej przyczepności dzięki zastosowaniu konstrukcji Premium Performance oraz głębokich kanałów, a wszystkiemu charakter nadaję niesamowity design.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding Team Series Hadlow 2016Deska North Kiteboarding Team Series Hadlow 2016
Team Series Hadlow tworzy pomost pomiędzy TS i Gamblerem, dając to, co w obu tych deskach jest najlepsze. Hadlow świetnie sprawdzi się zarówno w rywalizacji wakestyle, jak również przy freestyle'u.
szczegóły
kite Deska North Kiteboarding X-Ride 2017Deska North Kiteboarding X-Ride 2017
Najbardziej uniwersalna, anajlepiej sprzedająca się deska Northa. Model 2017 najbardziej nakierowany jest na freeride - z X-Ride osiągnie się duże prędkości przy bardzo komfortowej jeździe.
szczegóły
kite Deska North Kontact 5 11 2013Deska North Kontact 5 11 2013
Precyzyjna Deska kierunkowa zaprojektowana na duże fale lub słabe warunki wiatrowe. W komplecie Finy.

Dostępny Rozmiar: 5'11"
szczegóły
kite Deska North Kontact 5 11 2014 Deska North Kontact 5 11 2014
Precyzyjna Deska zaprojektowana na duże fale lub słabe warunki wiatrowe.

Dostępny rozmiar:: 5'11"
szczegóły
kite Deska North Nugget 2015Deska North Nugget 2015
Najlżejsza wersja deski Nugget w rozmiarze 5'2" i 5'5". Jeśli nigdy nie pływałeś na tej desce to sporo tracisz, prawda jest taka że nie bez powodu Nugget jest jednym z bestsellerów wśród desek surf north kiteboarding - ta deska to gwarancja dobrej zabawy.
szczegóły
kite Deska North Nugget TT 5 2 2016Deska North Nugget TT 5 2 2016
Nugget po raz kolejny został wykonany w Tough Technology. Ekonomiczna deska, która świetnie sprawdzi przy pływaniu pod wiatr. Nugget bowiem to specyficzny model - im gorsze warunki, tym większa z nim zabawa - a wszystko to dzięki świetnej wydajności przy słabym wietrze i niskich falach.

Dostepny Rozmiar: 5'2" X 21" X 2 3/8" (wolumen 28.9 L)
szczegóły
kite Deska North Nugget TT 5 2 2016 z wadąDeska North Nugget TT 5 2 2016 z wadą
Nugget po raz kolejny został wykonany w Tough Technology. Ekonomiczna deska, która świetnie sprawdzi przy pływaniu pod wiatr. Nugget bowiem to specyficzny model - im gorsze warunki, tym większa z nim zabawa - a wszystko to dzięki świetnej wydajności przy słabym wietrze i niskich falach.

Dostepny Rozmiar: 5'2" X 21" X 2 3/8" (wolumen 28.9 L)
szczegóły
kite Deska North Pro CSC 2016Deska North Pro CSC 2016

Pro CSC w sezonie 2016 jeszcze lepiej spełni rolę freestyle'owej deski, przecinającej pofalowaną taflę wody. Pomimo bycia modelem z wyższej półki, Pro CSC prowadzi się dosyć łatwo, przez co przypadnie do gustu znacznie szerszej grupie riderów. Deska nie zawiera insertów na strapy.

szczegóły
kite Deska North Pro CSC 2017Deska North Pro CSC 2017

Pro CSC spełnia rolę freestyle'owej deski przecinając pofale. Pomimo, iż jest to model z wyższej półki, Pro CSC łatwo się prowadzi, a więc przypadnie do gustu szerszej grupie riderów. Deska nie zawiera insertów na strapy.

szczegóły
kite Deska North Pro Surf 2016Deska North Pro Surf 2016

Pro Surf przypadnie riderom szukającym deski o bardziej tradycyjnym kształcie, lecz ciągle o bardzo wysokiej wydajności. Poprzez użycie designu bardziej wyciągniętego do przodu Sky Solbach stworzył deskę, która da sobie radę w sytuacji, kiedy fale będą naprawdę wysokie.

szczegóły
kite Deska North Quest TT 5 10 2015Deska North Quest TT 5 10 2015
Zaprojektowana przez Solbacha alternatywa dla zaawansowanych desek all-round adresowana do mniej doświadczonych riderów. Doskonały wybór jako pierwsza deska wave'owa, pozwala szybko rozwijać umiejętności, ale też doskonale sprawdza się jako sprzęt dla średnio zaawansowanych kitesurferów.

Dostepny Rozmiar: 5'10"
szczegóły
kite Deska North Quest TT 5 10 2016Deska North Quest TT 5 10 2016
Trzecia generacja Quest'a została stworzona w oparciu o kod DNA deski Wam. Model dla szerokiej grupy surferów, którzy szukają swojej pierwszej deski surfingowej do kite'a lub chcą swoje jeszcze niewielkie umiejętności podnieść na wyższy poziom. Łatwa w sterowaniu, niesamowicie stabilna, a przy tym niedroga, świetnie sprawdzi się na małe bądź średnie fale.

Dostepny Rozmiar: 5'10" X 18 3/16" X 2 1/4" (wolumen: 24,9L)
szczegóły
kite Deska North Woohoo 5 5 2016Deska North Woohoo 5 5 2016
For Women

Klasyczna konstrukcja przygotowana na wszystkie warunki. Woohoo to wydajność all-round przygotowana pod kątem spełnienia wszelkich oczekiwań wymagających riderek. W desce zastosowano Bamboo Tec oraz Responsive Flex.
Parametry: 5'5" X 17 1/2" X 1 7/8" (wolumen 19 L)

szczegóły
kite Deska North WooHoo 5 6 2013Deska North WooHoo 5 6 2013
Najbardziej Wszechstronny model Wave / Freeride z kolekcji NKB, w komplecie 5 finów.
Rozmiar: 5'6"
szczegóły
kite Deska SU-2 Big Foot 2015Deska SU-2 Big Foot 2015

Bigfoot to legenda we flocie SU-2. Po raz pierwszy, został wypuszczony z fabryki 8 lat temu. Jest wynikiem doświadczenia i wielu eksperymentów, mających na celu odpowiedzieć, jaka jest optymalna szerokość deski by zapewnić komfortową jazdę przy słabym wietrze.

Przeznaczenie: Beginner / Freeride

W komplecie znajdują się pady, strapy, rączka, finy i komplet śrubek.

szczegóły
kite Deska SU-2 Big Foot 2017Deska SU-2 Big Foot 2017
Deska kite SU-2 Big Foot to model, który sprawdzi się idealnie dla początkujących riderów jak i jako deska na słabszy wiatr. Deska Big Foot w kolekcji Su-2 gości już 8 sezon. Tym samym jest to jeden z najstarszych i najlepiej dopracowanych modeli SU-2.
szczegóły
kite Deska SU-2 Big Foot Yeti 2015Deska SU-2 Big Foot Yeti 2015

Największa deska twintip we flocie SU-2. ZAprojektowana specjalnie dla poczatkujących i zapaleńców który chcą pływać nawet przy ekstremalnie słabym wietrze.

Przeznaczenie: Beginner / Freeride

W komplecie znajdują się pady, strapy, rączka, finy i komplet śrubek.

szczegóły
kite Deska SU-2 Big Foot Yeti 2017Deska SU-2 Big Foot Yeti 2017
Su-2 Big Foot Yeti to największa deska z całej kolekcji Su-2. Prostokątny kształt deski i spora szerokość zapewnia początkującym dużą powierzchnię ułatwiając pierwsze starty. Deska sprawdzi się też bardzo dobrze w warunkach słabego wiatru - gdy inni będą uważać, że wiatr jest za słaby by pływać i pozostaną na plaży - ty chwycisz swoje Yeti i będziesz cieszył się pustym spotem.
szczegóły
kite Deska SU-2 Big Foot Yeti 2017Deska SU-2 Big Foot Yeti 2017
Dzielona deska kite Su-2 Split Big Foot Yeti to najlepszy wybór dla ludzi, którzy często podróżują liniami lotniczymi. Dzięki nowej koncepcji 3-częściowej deski skręcanej za pomocą 4 śrub deskę możesz spakować do zwyczajnej walizki. Deska dzielona charakterystyką nie odbiega od zwykłego modelu Big Foot Yeti.
szczegóły
kite Deska SU-2 Grandkitebird 2016Deska SU-2 Grandkitebird 2016

Deska, która zapewnia maksimum przyjemności przy minimum wysiłku. Największa z modeli SU-2 Twintip. Przeznaczona, dla początkujących kitesurferów, a także miłośników pływania przy słabszym wietrze.

Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
kite Deska SU-2 Kitebird_3d 2016Deska SU-2 Kitebird_3d 2016

Idealna deska dla doskonalenia swoich umiejętności i opanowania kolejnych poziomów kitesurfingu. Zaspokaja ona potrzeby początkujących i średnio zaawansowanych riderów.

Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
kite Deska SU-2 Kitebird_Cl 2016Deska SU-2 Kitebird_Cl 2016

Ta deska SU-2 zapewnia ekstremalne emocje i nieograniczone możliwości. Dedykowana jest do jazdy w strapach i jest idealna do robienia tricków newschool.

Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
kite Deska SU-2 Prokitebird 2016Deska SU-2 Prokitebird 2016

Pro KiteBird to uniwersalna deska dla różnych styli pływania. Można powiedzieć, że spełnia najbardziej ekstrawaganckie wymagania.

Przeznaczenie: Freestyle / Freeride
szczegóły
kite Deska SU-2 Prorider 3D 2015Deska SU-2 Prorider 3D 2015

Prorider 3D to sztandarowy produkt SU-2, który już wyrobił sobie renomę. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, to pewnie niebawem usłyszysz! To najlepsza deska dla początkujących i średniozaawansowanych Riderów, dzięki niej wkroczysz na nowy poziom kite’owych umiejętności.

Przeznaczenie: Freeride / Freestyle

W komplecie znajdują się pady, strapy, rączka, finy i komplet śrubek.

szczegóły
kite Deska SU-2 Proseries 2017Deska SU-2 Proseries 2017
Deska Kite SU 2 Proseries została zaprojektowana z naciskiem na wszechstronność i pełną kontrolę w każdych warunkach. Deska doskonale spisuje się zarówno do freeride’u jak i freestyle’u. Komfortowa i przyjemna w prowadzeniu deska dedykowana początkującym i średnio zaawansowanym Riderom. Sprzedawana w zestawie z padami, strapami, statecznikami oraz rączką.
szczegóły
kite Deska SU-2 Proseries ET 2015Deska SU-2 Proseries ET 2015

Deska zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom jak najszerszej grupy Riderów. Przeznaczona zarówno do freeride’u jak i freestyle’u. Pozwala zachowywać pełną kontrolę przy dużych prędkościach.

Przeznaczenie: Freeride / Freestyle

W komplecie znajdują się pady, strapy, rączka, finy pokrowiec i komplet śrubek.

szczegóły
kite Deska SU-2 Proseries FR 2015Deska SU-2 Proseries FR 2015

Deska zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom jak najszerszej grupy Riderów. Przeznaczona zarówno do freeride’u jak i freestyle’u. Pozwala zachowywać pełną kontrolę przy dużych prędkościach.

Przeznaczenie: Freeride / Freestyle

W komplecie znajdują się pady, strapy, rączka, finy pokrowiec i komplet śrubek.

szczegóły
kite Deska SU-2 Proseries PS 2015Deska SU-2 Proseries PS 2015

Deska zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom jak najszerszej grupy Riderów. Przeznaczona zarówno do freeride’u jak i freestyle’u. Pozwala zachowywać pełną kontrolę przy dużych prędkościach.

Przeznaczenie: Freeride / Freestyle

W komplecie znajdują się pady, strapy, rączka, finy pokrowiec i komplet śrubek.

szczegóły
kite Deska SU-2 Proseries Split 2017Deska SU-2 Proseries Split 2017
Dzielona deska kite SU 2 Proseries Split to doskonała propozycja dla osób, które często podróżują liniami lotniczymi, gdzie często liczy się każdy dodatkowy centymetr bagażu. Deska charakterystyką nie odbiega szczególnie od zwykłego modelu Proseries. Sprzedawana w zestawie z padami, strapami, statecznikami oraz rączką.
szczegóły
kite Deska Zeeko Kites Bhoot 2015Deska Zeeko Kites Bhoot 2015

BHOOT to "uniwersalna" Freestyle'owo / freeride'owa deska od Zeeko. Nadal te same 3 rozmiary jak w poprzedniej edycji (wybór zależy od wagi rider'a oraz jego stylu), budowa deski została zmieniona.

Przeznaczenie: Freestyle / Freeride Twin Tip

szczegóły
kite Deska Nobile Infinity Carbon Split 2016Deska Nobile Infinity Carbon Split 2016
Niepowtarzalna karbonowa deska wave'owa do dalekich podróży
Przeznaczenie: Wave / Freeride
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Foil F.ONE Hydrofoil Freeride 2016Foil F.ONE Hydrofoil Freeride 2016
Kitefoil od F-One to nowy sposób nie tyle pływania, co prawie latania nad wodą. Model ten jak najbardziej sprosta wymaganiom innowacyjnego i coraz bardziej popularnego stylu jazdy. Celem zapewnienia jak najwyższej jakości całość produkcji przeniesiono do fabryki we Francji.
szczegóły
kite Hydrofoil Liquid ForceHydrofoil Liquid Force
Hydrofoil od Liquid Force w kolorze pomarańczowym zapewnia łatwość użytkowania, przystępną cenę oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności w zakresie foilingu.
szczegóły
kite Hydrofoil Liquid Force RocketHydrofoil Liquid Force Rocket
Hydrofoil Rocket od Liquid Force to idealny sprzęt dla osób na każdym poziomie zaawansowania w foilingu.
szczegóły
kite Leash do deski Kite OceanusLeash do deski Kite Oceanus
Leash do deski o łącznej długości 3,5 metra. Mocowany do trapezu. Bardzo przydatny dla początkujących, zapobiega zgubieniu deski, zwłaszcza na głębokiej wodzie. Do stosowania tylko przy umiarkowanym i słabszym wietrze.
szczegóły
kite Składana Deska Nobile NHP Carbon Split 2017Składana Deska Nobile NHP Carbon Split 2017

Nobile NHP Carbon Split to wyjątkowa deska typu splitboard w której zastosowano trzecią generację systemu W-Connection, a do tego dzięki zastosowaniu włókien węglowych całkowita waga tej maszyny została zredukowana. Sprzęt możesz łatwo przenosić dzięki praktycznej torbie dołączonej do zestawu.


Przeznaczenie: Freestyle
Flex: 7 ( 1-10 )
szczegóły
kite Składana Deska Nobile NHP Split 2016Składana Deska Nobile NHP Split 2016
Kto raz spróbował podróży ze splitboardem będzie oczarowany. Brak problemów podczas dalekich wypraw kitesurfingowych oraz same zalety nawet przy codziennym użytkowaniu, zachęcają do posiadania tego sprzętu.
Przeznaczenie: Freestyle i Freeride
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Składana Deska Nobile NHP Split z Pokrowcem 2017Składana Deska Nobile NHP Split z Pokrowcem 2017
Kto raz spróbował podróży ze splitboardem będzie oczarowany. Brak problemów podczas dalekich wypraw kitesurfingowych oraz same zalety nawet przy codziennym użytkowaniu, zachęcają do posiadania tego sprzętu.
Przeznaczenie: Freestyle i Freeride
Flex: 7 (w skali 1 do 10)
szczegóły
kite Składana Deska SU-2 Proseries Split 2016Składana Deska SU-2 Proseries Split 2016
Prawdopodobnie Najmniejsza składana deska na rynku. System SPLIT umożliwia rozłożenie deski na 2 części do transportu i jest dedykowany wszystkim często podróżującym i przemieszczającym się w poszukiwaniu najlepszych warunków do pływania
Przeznaczenie: Freestyle / Freeride
szczegóły
kite Składana Deska SU-2 Proseries Split 2017Składana Deska SU-2 Proseries Split 2017
Prawdopodobnie Najmniejsza składana deska na rynku. System SPLIT umożliwia rozłożenie deski na 2 części do transportu i jest dedykowany wszystkim często podróżującym i przemieszczającym się w poszukiwaniu najlepszych warunków do pływania
Przeznaczenie: Freestyle / Freeride
Dostępne rozmiary: 138x41 ,
szczegóły
kite Składana Deska Nobile Separa Infinity Split 2017Składana Deska Nobile Separa Infinity Split 2017

Często podróżujesz lub przemieszczasz się w poszukiwaniu najlepszych warunków do pływania, do tego potrzebujesz deski najwyższej jakości? Oto rozwiązanie! Koniec z opłatami za nadbagaż i męczeniem się z pakowaniem deski na samochód!

Przeznaczenie: Wave / Freeride
szczegóły