Connect with us

SUP Race Kołobrzeg 2017

Sup Race Kołobrzeg 2017 plakat

News

SUP Race Kołobrzeg 2017

W dniach 14-15 lipca zapraszamy do Kołobrzegu gdzie po raz pierwszy odbędą się supowe wyścigi na rzece Parsęcie – SUP RACE KOŁOBRZEG 2017. Będziemy się ścigać w centrum miasta, a chill’ować w Marinie Solnej. Zapraszamy do klasy Amatorskiej i Masters.

Amatorzy będą się ścigać na deskach SUPBro podczas przesiadkowych wyścigów w systemie pucharowym. Do tej grupy przyjmujemy zgłoszenia maksymalnie 30 osób, więc zapisujcie się jak najszybciej. Będzie pod prąd i z prądem (cokolwiek to oznacza :). Do klasy Masters zapraszamy Wszystkich posiadaczy własnych desek. Tych, którzy chcą pokonać trochę dłuższy dystans, pokazać triceps i uśmiechnąć się do kibiców na moście.

Startujemy w 2 kategoriach dzielonych na 2, czyli Amatorzy Panie i Panowie oraz Mastersi Panie i Panowie.
Plan gry: 14 lipca – piątek – dzień treningu dla Amatorów. O godzinie 1100 spotykamy się w Marinie Solnej i poznajemy tajniki supowania. Ćwiczymy, wiosłujemy, pływamy za deską 🙂 i tak do godziny 1700. Oczywiście Mastersi Welcome 🙂

15 lipca – sobota – spotykamy się o godz 0930 na oficjalnym rozpoczęciu SUP Race Kołobrzeg 2017, kilka słów organizacyjnych i o 1100 pierwszy start – kategoria Amatorzy (Mastersi łapią promienie słońca). Amatorzy rozegrają maksymalnie 10 biegów (w zależności od ilości startujących) O 1200 start pierwszego biegu Masters. W tej kategorii rozegramy 3 biegi (long/medium i sprint).

Wszystko zakończymy grillem w Marinie Solnej, który rozpoczniemy ok godz 1800 wręczeniem nagród i zaspokojeniem pragnienia 😉

Wpisowe 30 złotych/osoba

Wszelkie pytania telefonicznie i/lub mailowo 504 199 272

Zapisy tylko mailowo 😉 mk@mksailing.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top