Zagle windsurfingowe

Podziel sie

Zagle windsurfingowe

żagiel Dmuchany pędnik North Sails / Arrows iRIG ONE 2016Dmuchany pędnik North Sails / Arrows iRIG ONE 2016
Lekki, wytrzymały i dmuchany pędnik stworzony z myślą o fanach windsurfingu i dobrej zabawy. Wychodzi on poza ograniczenia jakie narzucają klasyczne pędniki.
szczegóły
żagiel Hak trymowy do żagli EZZYHak trymowy do żagli EZZY
Hak 3 Rolkowy trymowy do żagli Ezzy
szczegóły
żagiel Żagiel dziecięcy Infinity Junior School Series 2016Żagiel dziecięcy Infinity Junior School Series 2016

Lekki i wytrzymały żagiel, stworzony z myślą o najmłodszych fanach windsurfingu pędnik Infinity Junior wychodzi poza ograniczenia jakie narzucają dacron i monofilm. Żagiel bez Masztu, bomu i akcesorii.

szczegóły
żagiel Żagiel Ezzy Cheetah 2016Żagiel Ezzy Cheetah 2016
Super stabilny i zbalansowany profil żagla windsurfingowego Cheetah zawdzięcza mocnej konstrukcji o zamkniętym profilu wspieranym przez 7 listew. Jest to żagiel freeride z mocno rozbudowaną stopą. Łatwy do domknięcia i cieszenia się szybką jazdą po prostej.
Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Ezzy Cheetah 2017Żagiel Ezzy Cheetah 2017
Żagiel windsurfingowy Ezzy Cheetah 2017 to wyróżniający się duża manewrowością żagiel freeride.  Konstrukcja żagla cechuje się płaskim profilem powyżej bomu oraz oraz mocno rozbudowaną stopą. Umożliwia łatwe domknięcie i cieszenie się jazdą po prostej.
Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Ezzy Elite 2017Żagiel Ezzy Elite 2017
Żagiel Ezzy Elite to flagowy model zaprojektowany przez Davida Ezzy'ego. Żagiel sprawdza się idealnie w warunkach flatwater jako żagiel freestyle jak i podczas pływania na falach jako radykalny 4-listwowy żagiel wave. Najlżejszy żagiel Ezzy, do jego produkcji wykorzystano topowe rozwiązania technologiczne.
Przeznaczenie: Wave
szczegóły
żagiel Żagiel Ezzy Legacy 2017Żagiel Ezzy Legacy 2017
Tegoroczny żagiel windsurfingowy Ezzy Legacy poza odświeżonym designem przeszedł szereg modyfikacji - najistotniejsze to nowy system taklowania - Cailbrated Downhaul System oraz poprawienie budowy i zachowań listew dla większej wytrzymałości i stabilności profila żagla.
Przeznaczenie: Wave / Freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Ezzy Lion 3 2017Żagiel Ezzy Lion 3 2017
Ezzy Lion 2017 to racowy żagiel, który wyróżnia się niezwykłą prostotą w żegludze i wyjątkowo szybką odpowiedzią przy pompowaniu.  Dzięki zastosowaniu bardzo lekkiego, nowoczesnego materiału TRI LITE SCRIM żagiel został wyraźnie odchudzony. To prawdopodobnie najlżejszy i najłatwiejszy w taklowaniu dwu-kamberowy żagiel na rynku.
Przeznaczenie: Freeride / Freerace
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra Cosmic 2017Żagiel Gaastra Cosmic 2017
Gaastra Cosmic to 2-kamberowy żagiel, który umożliwia bardzo szybkie freeridowe pływanie, zapewniając dużą moc ciągu i bardzo stabilne prowadzenie. Żagiel, który pozwoli na szybkie wejście w ślizg w dolnym zakresie wiatrowym i gładko przeleci przez dziury w wietrze.  W dodatku , dzięki specjalnemu systemowi taklowania, żagiel nie jest tak uciążliwy jak tradycyjne żagle kamberowe.
przeznaczenie: freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra CROSS 2017Żagiel Gaastra CROSS 2017
Pływasz zarówno na falach jak i na płaskiej wodzie - żagiel Gaastra Cross 2017 to idealna propozycja dal Ciebie. Projektanci żagla Cross włożyli wiele pracy aby uzyskać idealny balans pomiędzy zwinnością - tak potrzebną podczas pływania na falach, a wysoką prędkością i mocą w warunkach flat water.
przeznaczenie: crossover
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra Hybrid 2017Żagiel Gaastra Hybrid 2017
Nowość wśród żagli Gaastra w sezonie 2017 - żagiel stworzony na bazie doskonale znanych i dobrze ocenianych modeli Gaastra Pilot i Cross. Zaprojektowany z naciskiem na wszechstronność, dobre osiągi i niewygórowaną cenę. Czy ślizgasz się na swoim lokalnym jeziorze czy skaczesz na morzu, Hybrid zapewni Ci wysokie osiągi przy wyjątkowo niskiej cenie.
przeznaczenie: Freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra Hybrid HD 2017 Żagiel Gaastra Hybrid HD 2017
Hybrid HD to nowość wśród żagli Gaastra w sezonie 2017. Z oknami wykonanymi z X-PLY, podobnie do kuloodpornego modelu Manic HD, Hybrid HD powstał by oferować wytrzymałość i długą żywotność w każdych warunkach. Zaprojektowany z naciskiem na wszechstronność, dobre osiągi i niewygórowaną cenę.
przeznaczenie: freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra IQ 2017Żagiel Gaastra IQ 2017
IQ jest efektem wieloletniej współpracy jednych z najlepszych projektantów żagli na świecie z topowymi zawodnikami Pucharu Świata, w tym Thomasem Traversą - mistrzem świata wave PWA. Udoskonalenie mistrzowskiego żagla nie jest łatwym zadaniem, jednak po niezliczonych godzinach prac projektowych udało się wynieść IQ na najwyższy poziom wave’owych osiągów.
przeznaczenie: wave/cross
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra MANIC 2017Żagiel Gaastra MANIC 2017
Manic 2017 został precyzyjnie zaprojektowany by oferować najlepsze osiągi w każdych warunkach. Czy pływasz na falach twojego lokalnego spotu, czy szykujesz się na kolejną windsurfingową wyprawę, dobrze wiesz, że takie same warunki nigdy nie zdarzają się dwa razy. Właśnie dlatego powstał Manic.
przeznaczenie: wave / cross
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra MANIC HD 2017Żagiel Gaastra MANIC HD 2017
Żagiel Gaastra Manic HD 2017 to "kuloodporna" wersja Manic'a z oknami wykonanymi z X-PLY - powstała by oferować wytrzymałość i długą żywotność w każdych warunkach. Żagiel, który  dzięki precyzyjnemu projektowi i testom dostarczy Tobie najlepsze osiągi w każdych warunkach - niezależnie czy trenujesz na falach twojego lokalnego spotu, czy szykujesz się na kolejną windsurfingową wyprawę z Manic'iem masz pewność, że Twój sprzęt cie nie zawiedzie.
przeznaczenie: wave / cross
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra Matrix 2017Żagiel Gaastra Matrix 2017
Żagiel windsurfingowy Gaastra Matrix to doskonały żagiel freeride, który wyróżnia sie swoją wszechstronnością. Inne zalety tej niezwykle udanej konstrukcji to łatwość prowadzenia i taklowania oraz niska waga. Czy pływasz na swoim lokalnym jeziorze czy ścigasz sięz kolegami na morzu nowy Matrix nigdy Cie nie zawiedzie.
przeznaczenie: freeride
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra Poison 2017Żagiel Gaastra Poison 2017
Żagiel Gaastra Poison 2017 to wszechstronny żagiel wave, który charakteryzuje się maksymalną mocą ciągu, szybkim wchodzeniem w ślizg i łatwością pokonywania dziur w wietrze. Bardzo łatwo pokonuje przyboje, co w szczególności docenią  osoby, które zaczynają zabawę z falami.
przeznaczenie: wave
szczegóły
żagiel Żagiel Gaastra Pure 2017Żagiel Gaastra Pure 2017
Żagiel Gaastra Pure to freestylowa machina, która dostarcza błyskawiczne odpalanie, precyzje i maksymalną kontrolę. 4-litwowa, bardzo lekka i dobrze wyważona konstrukcja dostarcza dużo mocy, a odpowiednio zaprojektowana górna część żagla zapewnia miękkie lądowania nawet najbardziej skomplikowanych tricków.

przeznaczenie: freestyle
szczegóły
żagiel Żagiel Goya Banzai Wave 2017Żagiel Goya Banzai Wave 2017

Nowy Banzai Wave z 2017 roku to żagiel windsurfingowy pozwalający na skakanie i jazdę z falą. To dzieło sztuki łączy w sobie lekkość i wysoką jakość wykonania. Świetnie spisze się w skakaniu i jeździe z falą.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Banzai World Cup Wave 2016Żagiel Goya Banzai World Cup Wave 2016

Banzai to pro żagiel windsurfingowy mistrza świata w Wave Marcilio Browne. Jest bezkompromisową maszyną do skakania i jazdy z falą. W sezonie 2016 przeszedł dosyć duże zmiany.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Banzai X Wave 2017Żagiel Goya Banzai X Wave 2017

Nowy Banzai X Wave z 2017 roku to żagiel windsurfingowy pozwalający na skakanie i jazdę z falą. Od zwykłego Banzaia różni się materiałem, z którego wykonane zostało okno. Jak sugeruje nazwa, zamiast Bi-Ply, okno Banzai X ma wykonane zostało z X-Ply

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Bounce Freestyle 2016Żagiel Goya Bounce Freestyle 2016

Żagiel windsurfingowy Bounce to bezkompromisowa maszyna do freestylu, która nie boi sie nawet najbardziej zaawansowanych i trudnych technicznie tricków nowej szkoły freestyle.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Bounce Freestyle 2017Żagiel Goya Bounce Freestyle 2017

Goya Bounce to idealny żagiel do technicznego freestyle'u windsurfingowego. Wersję z 2017 roku charakteryzuje niska waga, łatwość sterowania i podniesiony róg szotowy.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Fringe Surf Wave 2016Żagiel Goya Fringe Surf Wave 2016

Żagiel windsurfingowy Fringe to pro model króla Ho'okipy Levi Sivera. Minimalistyczny żagiel wave, zapewnia niesamowity ciąg w dolnym zakresie, świetną kontrolę w silnym wietrze i bardzo niską wagę!

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Fringe Surf Wave 2017Żagiel Goya Fringe Surf Wave 2017

Goya Fringe 2017 to wyjątkowo lekki, minimalistyczny żagiel surfingowy, który oferuje płynne i przyjemne sterowanie, nieograniczoną manewrowalnosć i łatwą kontrolę przy silnym wietrze.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Guru Control Wave 2016Żagiel Goya Guru Control Wave 2016

Nowy Guru to żagiel windsurfingowy, który nie zna słowa kompromis. Został zbudowany tak by zapewnić perfekcyjna kontrolę, moc oraz komfort użytkowania.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Guru Control Wave 2017Żagiel Goya Guru Control Wave 2017

Nowy Goya Guru Control Wave 2017 to najbardziej wszechstronny żagiel, którego głównymi zaletami są: gładkie i łatwe dostarczanie mocy oraz bajecznie proste skręcanie podczas silnego wiatru

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Mark Freerace 2017Żagiel Goya Mark Freerace 2017

Żagiel Goya Mark Freerace 2017 zamiast na sobie pozwoli Ci się skupić na kursie i taktyce. Dzięki niemu wyścigi stają się prostsze.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Mark No-Cam Freerace 2016Żagiel Goya Mark No-Cam Freerace 2016

Mark to żagiel windsurfingowy będący rasowym, bezcamberowym ścigaczem. Model freerace w linii żagli Goya jest łatwy w taklowaniu i prosty w ustawianiu. Oferuje imponujące przyspieszenie i prędkość w połączeniu z rewelacyjna manewrowością tak w dolnym jak i w górnym zakresie wiatrowym.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Nexus Freeride 2016Żagiel Goya Nexus Freeride 2016

Nexus to wszechstronny windsurfingowy żagiel freeridowy, który oferuje bardzo dobrą kombinację ciągu, łatwej kontroli, manewrowości i prędkości. Ten model idealnie sprawdzi się w warunkach od płaskiej wody do dużego czopu, a mniejsze rozmiary zdadzą egzamin również do pływania bump & jump.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Nexus Freeride 2017Żagiel Goya Nexus Freeride 2017

Goya Nexus Freeride 2017 to wszechstronny windsurfingowy żagiel freeridowy, który oferuje bardzo dobrą kombinację ciągu, łatwej kontroli, manewrowości i prędkości. Ten model idealnie sprawdzi się w warunkach od płaskiej wody do dużego czopu, a mniejsze rozmiary zdadzą egzamin również do pływania bump & jump.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Scion Kids Performance 2016Żagiel Goya Scion Kids Performance 2016

Scion to żagiel windsurfingowy stworzony dla najmłodszych z zaawansowanych riderów. Jest świetnym żaglem do wave i freestylu, który charakteryzuje się bardzo dobra stabilnością i kontrolą w szerokim spektrum warunków. Ułatwia młodszym pływanie w szkwalistym wietrze. Bardzo dobrze i szybko odpala.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Scion Kids Performance 2017Żagiel Goya Scion Kids Performance 2017

Goya Scion Kids Performance 2017 to bardzo lekki, niezwykle wytrzymały oraz łatwy w prowadzeniu żagiel, który cleuje w potrzeby użytkownika o wadze poniżej 45 kilogramów.

szczegóły
żagiel Żagiel Goya Surf Beginner 2016Żagiel Goya Surf Beginner 2016
Surf Beginner to klasyczny żagiel windsurfingowy, dakronowy, który ma 1,5 listwy i został zaprojektowany z myślą o szkółkach i o początkujących.
szczegóły
żagiel Żagiel Goya Surf Beginner 2017Żagiel Goya Surf Beginner 2017
Goya Surf Beginner 2017 to klasyczny żagiel windsurfingowy, przeznaczony dla szkółek oraz początkujących. Jego jaskrawy kolor pomoże zauważyć surfującego z dużej odległości.
szczegóły
żagiel Żagiel Junior Ezzy Dacron GreenŻagiel Junior Ezzy Dacron Green

Lekki i wytrzymały żagiel, stworzony z myślą o najmłodszych fanach windsurfingu żagiel Ezzy Junior Green

szczegóły
żagiel Żagiel Neil Pryde RS Slalom MK6 2015Żagiel Neil Pryde RS Slalom MK6 2015
Model Neil Pryde RS Slalom to żagiel windsurfingowy skierowany do wszystkich fanów szybkiego pływania - NEilPryde RS:Slalom MK6. Jest to model przeznaczony przede wszystkim do slalomu i zabawy z GPSem, podany w bardziej przyjaznej formie (dla rekreacyjnych windsurferów) niż bezkompromisowy NeilPryde RS:Racing.
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails Curve 2013Żagiel North Sails Curve 2013

Złapałeś już windsurfingowego bakcyla? Nie możesz już doczekać się by wskoczyć deskę, bawić się i podnosić swoje umiejętności? Specjalnie dla ambitnych Kai Hopf zaprojektował ten lekki jak piórko żagiel windsurfingowy.

Przeznaczenie: Crossover
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails E.TYPE 2015Żagiel North Sails E.TYPE 2015

Niezwykle wszechstronny żagiel windsurfingowy North Sails E_TYPE łączy w sobie kontrolę i łatwe taklowanie żagli. NoCam z bardzo żwawym przyrostem mocy i dobrą prędkością maksymalną.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails E.TYPE 2016Żagiel North Sails E.TYPE 2016
Niezwykle wszechstronny żagiel E_TYPE marki NorthSail łączy w sobie kontrolę i łatwe taklowanie żagli. NoCam z bardzo żwawym przyrostem mocy i dobrą prędkością maksymalną.
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails E.TYPE 2017Żagiel North Sails E.TYPE 2017

Niezwykle wszechstronny żagiel windsurfingowy NorthSail E_TYPE łączy w sobie kontrolę i łatwe taklowanie żagli. NoCam z bardzo żwawym przyrostem mocy i dobrą prędkością maksymalną.
Kolory: 1) Ferrari.Red-New.Orleans.Blue, 2) Noir.Black-Acid.Green

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails HERO 2015Żagiel North Sails HERO 2015

Ciągłe doskonalenie projektu przez ostatnie 12 miesięcy w pełni się opłaciło - w nowy żagiel windsurfingowy HERO, wpakowano najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne. Zawsze generuje dobry ciąg, niezależnie od warunków pogodowych, czy to przy słabym, czy dobrym wietrze. Mimo cofniętego profilu, nie nadweręża ręki szotowej, nawet przy silnym wietrze.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails HERO 2017Żagiel North Sails HERO 2017
Wraz z 2017 HERO stworzyliśmy najbardziej uniwersalny żagiel z czterema listwami, prawdziwą broń z Pucharu Świata, aby móc pływać we każdych warunkach na całym świecie. Całkiem nowy HOLLOW.LOWER.LEECH i przepracowany na nowow wzorem skręcania dały jeszcze bardziej stabilne i wyważony żagiel, a jednocześnie zapewniają doskonałą moc przy wietrze. Ulubiony żagiel Superhero Victora Fernandeza gwarantuje maksymalną wydajność niezależnie od wagi ridera.
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails HERO Limited 2015Żagiel North Sails HERO Limited 2015

Ciągłe doskonalenie projektu przez ostatnie 12 miesięcy w pełni się opłaciło - w nowy żagiel windsurfingowy HERO, wpakowano najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne. Zawsze generuje dobry ciąg, niezależnie od warunków pogodowych, czy to przy słabym, czy dobrym wietrze. Mimo cofniętego profilu, nie nadweręża ręki szotowej, nawet przy silnym wietrze.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails HERO M.E. 2015Żagiel North Sails HERO M.E. 2015

Ciągłe doskonalenie projektu przez ostatnie 12 miesięcy w pełni się opłaciło - w nowy żagiel windsurfingowy HERO M.E. , wpakowano najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne. Zawsze generuje dobry ciąg, niezależnie od warunków pogodowych, czy to przy słabym, czy dobrym wietrze. Mimo cofniętego profilu, nie nadweręża ręki szotowej, nawet przy silnym wietrze.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails HERO M.E. 2017Żagiel North Sails HERO M.E. 2017
Żagiel windsurfingowy HERO M.E. to model produkcji North Sails jest identyczny w designie jak HERO- jedyną różnicą jest kolor żagla, zredukowana ilość laminatu CROSS.YARN.LAMINATE i standardowy protektor. To jest przewaga cenowa którą z przyjemnością przekazujemy.
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails IDOL LTD 2017Żagiel North Sails IDOL LTD 2017

Kiedy tylko popłyniesz na NorthSails IDOL LTD  poczujesz niesamowitą radość. Żagiel jest całkowicie neutralny, nie wykonuje żadnych niepożądanych ruchów i jest lekki jak piórko, co sprawia, że niemal o nim zapominasz podczas ruchów i manewrów.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails S.TYPE SL 2015Żagiel North Sails S.TYPE SL 2015

North Sails S_TYPE SL to nowy żagiel windsurfingowy, który ma tylko jeden cel - być tak dobrym jak jego legendarni poprzednicy S_TYPE i RAM, które przez lata zwyciężały w licznych recenzjach i zostały okrzyknięte najlepszymi w swojej klasie. Dlatego Kai Hopf dorzucił wszystko, co zaowocowało jeszcze lepszymi osiągami bez uszczerbku na kontroli. W rezultacie otrzymaliśmy żagiel slalomowy o niezwykle sportowym charakterze, który stawia na prędkość jednocześnie będąc łatwym do okiełznania.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails S.TYPE SL 2017Żagiel North Sails S.TYPE SL 2017
S_TYPE SL ma jeden cel: być jeszcze bardziej udanym żaglem od swoich legendarnych poprzedniczek, które wygrywały liczne ogólnoświatowe testy czasopism i otrzymywały pierwsze wyróżnienia w swoich kategoriach. Dlatego Kai Hopf rzucał wszystko w łączenie, osiągając daje jeszcze lepszy wynik bez konieczności Negatywny wpływ na obsługę.
Kolory: 1) Ferrari.Red-New.Orleans.Blue, 2) Fruit.Orange-Zenith.Blue
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails Volt / Volt HD 2014Żagiel North Sails Volt / Volt HD 2014

Wyczynowy żagiel windsurfingowy wave – freestyle, którego mniejsze rozmiary są przeznaczone do pierwszej z wymienionych konkurencji a większe do drugiej. Charakteryzuje się krótkim likiem przednim, co pozwoliło uzyskać bardzo zwarty kształt i nisko usytuować środek ożaglowania.

Przeznaczenie: Wave / Freestyle
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails VOLT 2015Żagiel North Sails VOLT 2015

Maksimum energii i porażająca kontrola, mniejsze rozmiary modelu żagla windsurfingowego North Sails VOLT są zorientowane na oczekiwania riderów wave, a większe na freestyle. W rezultacie otrzymujemy linię żagli, która zasługuje na miano najbardziej uniwersalnej kolekcji freestyle - wave. Żaden inny żagiel NorthSails tak dobrze nie dostosowuje się do warunków i żaden inny nie jest tak doceniany za wszechstronność.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails VOLT 2017Żagiel North Sails VOLT 2017

Maksimum energii i porażająca kontrola, mniejsze rozmiary modelu żagla windsurfingowego North Sails VOLT są zorientowane na oczekiwania riderów wave, a większe na freestyle. W rezultacie otrzymujemy linię żagli, która zasługuje na miano najbardziej uniwersalnej kolekcji freestyle - wave. Żaden inny żagiel NorthSails tak dobrze nie dostosowuje się do warunków i żaden inny nie jest tak doceniany za wszechstronność.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails VOLT HD 2015Żagiel North Sails VOLT HD 2015

Maksimum energii i porażająca kontrola, mniejsze rozmiary modelu żagla windsurfingowego North Sails VOLT są zorientowane na oczekiwania riderów wave, a większe na freestyle. W rezultacie otrzymujemy linię żagli, która zasługuje na miano najbardziej uniwersalnej kolekcji freestyle - wave. Żaden inny żagiel NorthSails tak dobrze nie dostosowuje się do warunków i żaden inny nie jest tak doceniany za wszechstronność.

szczegóły
żagiel Żagiel North Sails VOLT HD 2017Żagiel North Sails VOLT HD 2017
VOLT HD to żagiel windsurfingowy o niezwykłej trwałości przeznaczony do najbardziej brutalnych warunków: The VOLT jest również dostępny w wersji bez monofilmu w hardcorowej wersji CROSS.YARN.LAMINATE !
szczegóły
żagiel Żagiel North Sails WARP World Cup Slalom f 2017Żagiel North Sails WARP World Cup Slalom f 2017
North Sails WARP 2017 to najlepszy żagiel regatowy - radykalny, niesamowicie szybki a zarazem sterowny. Dzięki niezrównanej, miękkiej rotacji idealnie nadaje się dla mniej doświadczonych użytkowników. Nowa, trzystopniowa technologia SIZESPECIFIC.DESIGN została zastosowana we wszystkich modelach WARP F2017 po to, aby żagle mogły sprostać szczególnym warunkom wiatrowym
szczegóły
żagiel Żagiel Point-7 AC-K 5G 2015Żagiel Point-7 AC-K 5G 2015
Point-7 AC-K 5G to żagiel windsurfingowy, w którym są upchane wszystkie najważniejsze cechy żagla z grupy slalom, w bardzo przystępnej formie. Model ten to 3 Kamberowa Slalomowa maszyna do szybkiej jazdy, przy okazji łatwa do opanowania - żagiel łączy bowiem prędkość oraz kontrolę, dzięki czemu łatwiej jest nim sterować.
Przeznaczenie: 3 Cam Slalom / Race

szczegóły
żagiel Żagiel Point-7 AC-One Zero 2015Żagiel Point-7 AC-One Zero 2015
oint-7 AC-One Zero to slalomowa maszyna do niesamowicie szybkiej jazdy. Żagiel windsurfingowy, którego nazwa wywodzi się od założyciela Point-7, Andrea'sa Cucchi - jedynka zaś wyznacza miejsce, jakie zajmuje żagiel nie tylko w kolekcji, lecz podczas ważnych zawodów windsurfingowych.
Przeznaczenie: Slalom / Race

szczegóły
żagiel Żagiel Point-7 AC-X 5G 2015Żagiel Point-7 AC-X 5G 2015
Żagiel windsurfingowy Point-7 AC-X 5G to reprezentant słynnych czarnych żagli od Point-7. Wydajność Race bez rotatorów. AC-X został zaprojektowany do bycia najszybszym żaglem na wodzie bez rotatorów oraz szerokiej kieszeni masztowej.
Przeznaczenie: No Cam Slalom/Race
szczegóły
żagiel Żagiel Point-7 HF 3G 2015Żagiel Point-7 HF 3G 2015

Point-7 HF 3G to żagiel windsurfingowy, który jest łatwy w użytkowaniu. HF cechuje się lekką konstrukcją, łatwym manewrowaniem oraz wymaga niewiele od windsurfera do wykorzystania go w pełni. Świetny żagiel do zabawy i podnoszenia umiejętności przy lżejszym wietrze.
Przeznaczenie: crossover

szczegóły
żagiel Żagiel Point-7 Salt 5G 2015Żagiel Point-7 Salt 5G 2015

Salt to niesamowicie wydajny żagiel windsurfingowy marki Point-7 z czterema listwami typu wave. Z tym modelem będziesz przecinał z niesamowitą prędkością fale dzięki świetnej reakcji oraz lekkości konstrukcji.
Przeznaczenie: wave

szczegóły
żagiel Żagiel Point-7 Slash 2G 2015Żagiel Point-7 Slash 2G 2015
Slash 2G to freestyle'owy żagiel windsurfingowy produkcji Point-7, dający dużo pop'a, mocy oraz wszystko to, co potrzebne do wszelkich tricków i podskoków.
Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
żagiel Żagiel Simmer Blacktip 2013Żagiel Simmer Blacktip 2013
BLACKTIP to żagiel windsurfingowy charakteryzujący się zwartym kształtem, progresywnie wyciętym likiem tylnym oraz nowymi prostokątnymi listwami z pewnością utożsamia się z nowatorskim podejściem do pływania na fali.
Przeznaczenie: Freestyle Wave
szczegóły
żagiel Żagiel Simmer Icon 2013Żagiel Simmer Icon 2013
Simmer Icon to jeden z najlepiej sprzedających się żagli windsurfingowych na świecie, zwycięzca wielu testów, pogromca wielu fal. Prawdziwy „twardziel” wśród żagli. Jego wszechstronność oraz niezwykle mocna, odporna na uszkodzenia konstrukcja, sprawdzą się w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach i sprawią, że wyciśniesz z każdej fali jeszcze więcej.
Przeznaczenie: Wave
szczegóły
żagiel Żagiel Simmer Iron 2013Żagiel Simmer Iron 2013
Simmer Iron to wszechstronny żagiel windsurfingowy typu wave, doskonały na szeroki zakres warunków wiatrowych.
Przeznaczenie: Wave
szczegóły
żagiel Żagiel windsurfingowy EZZY SuperliteŻagiel windsurfingowy EZZY Superlite

Ezzy Superlite to wspaniały żagiel windsurfingowy dla początkujących żeglarzy w bardzo atrakcyjnej cenie.
szczegóły
żagiel Pagaj The Stork Ottertail - ogon wydryPagaj The Stork Ottertail - ogon wydry
Tradycyjne wiosło do canoe z piórem w kształcie "ogon wydry" - pagaj wykonany z drewna sosnowego, starannie wykończony oraz pokryty lakierem bezbarwnym zapewniającym odporność na czynniki środowiska wodnego.
szczegóły
żagiel Pędnik dziecięcy Fanatic Ripper 2017Pędnik dziecięcy Fanatic Ripper 2017
Pędnik dziecięcy Fanatic Ripper Rig to bardzo lekki pędnik zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych windsurferach. Odpowiednio dobrane, dziecięce proporcje oraz niewielka waga pędnika gwarantują bardzo szybkie postępy w nauce. Idealnie nadaje się również jako pędnik do połączenia z deską SUP i stworzenia zestawu WindSup.
szczegóły
żagiel Pędnik dziecięcy Fanatic Ripper 2017Pędnik dziecięcy Fanatic Ripper 2017
Pędnik dziecięcy Fanatic Ripper Rig to bardzo lekki pędnik zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych windsurferach. Odpowiednio dobrane, dziecięce proporcje oraz niewielka waga pędnika gwarantują bardzo szybkie postępy w nauce. Idealnie nadaje się również jako pędnik do połączenia z deską SUP i stworzenia zestawu WindSup.
szczegóły
żagiel Pędnik dziecięcy Infinity Junior School Series 2016Pędnik dziecięcy Infinity Junior School Series 2016

Lekki i wytrzymały, stworzony z myślą o najmłodszych fanach windsurfingu pędnik Infinity Junior wychodzi poza ograniczenia jakie narzucają dacron i monofilm

szczegóły
żagiel Pędnik szkoleniowy / dziecięcy Prolimit Minikid Rig 2017Pędnik szkoleniowy / dziecięcy Prolimit Minikid Rig 2017

Pędnik Juniorski / szkoleniowy Mini Kid Rig marki Prolimit. Idealny dla dzieci uczących się windsurfingu. Najlepszy pędnik dla dzieci dostępny na rynku. Zapakowany w jednej torbie dla łatwego przechowywania i transportu.

szczegóły
żagiel Pędnik szkoleniowy / dziecięcy Prolimit Power HD Mini DacronPędnik szkoleniowy / dziecięcy Prolimit Power HD Mini Dacron

Pędnik Juniorski / szkoleniowy Prolimit Mini Kid Rig:

  • Żagiel Prolimit Power Kid
  • Składany maszt RDM Epoksydowy Prolimit
  • Bom aluminiowy Prolimit Q.R.
  • Adapter masztu na stopę SDM
  • Stopa masztu SDM
  • Linka do taklowania
  • Praktyczna torba na pędnik
  • Fał startowy
szczegóły
żagiel Pędnik szkoleniowy / juniorski Prolimit Power HD Rig Dacron 2017Pędnik szkoleniowy / juniorski Prolimit Power HD Rig Dacron 2017

Pełny Pędnik Dacron z vinylowym okienkiem. Pędnik Juniorski / szkoleniowy Power HD Rig Mini marki Prolimit jest stworzony dla trwałości. Wykonany na bazie żagla Dacron z materiału bardzo żywotnego i wytrzymałego materiału w połączeniu z dwuczęściowym masztem i łatwym w montażu bomu.

szczegóły