Latawce kitesurfingowe

Podziel sie

Latawce kitesurfingowe

Latawiec kite Airush Lithium V10 Acid Teal 2019 (7m)Latawiec kite Airush Lithium V10 Acid Teal 2019 (7m)
Latawiec kite Airush Lithium v10 2019Konstrukcja premium z modelu Lithium czyli Lithium Core, wykonany jest z materiału Teijin Technoforce D2 Double Ripstop z ekskluzywną ramą Airush Load Frame z WebTech. Taka kombinacja pozwoliła stworzyć najsolidniejszego kita na rynku i możliwie lekkiego. I
szczegóły

kitesurfing Latawiec Cabrinha Apollo 2017Latawiec Cabrinha Apollo 2017

Cabrinha Apollo - niesamowite osiągi i niespotykana łatwość sterowania. Nowy Cabrinha Apollo jest najbardziej zaawansowanym latawcem kolekcji 2017.

Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Chaos 2016Latawiec Cabrinha Chaos 2016

Nowy Chaos 2016 został zaprojektowany w jednym calu aby wygrywać zawody. Tworzony we współpracy z gwiazdą PKRA/VKWC Lima'em Whakey'em Chaos 2016 przewyższył wszystkie oczekiwania.

Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Chaos 2017Latawiec Cabrinha Chaos 2017

Nowy Chaos 2017 - bezkompromisowa freestyle'owa maszyna. Został zaprojektowany w jednym calu aby wygrywać zawody. Tworzony we współpracy z gwiazdą PKRA/VKWC Lima'em Whaley'em Chaos 2017 przewyższył wszystkie oczekiwania.

Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Contra 2016Latawiec Cabrinha Contra 2016

Cabrinha Contra 2016 to latawiec specjalnie zaprojektowany do pływania w bardzo słabym, granicznym wietrze. W połączeniu z większą deską gwarantuje możliwość pływania przy wietrze ponizej 10 węzłów. Profil latawca i jego właściwości pozwalają na start gdy na wodzie ledwie pokazują się pierwsze małe zmarszczki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej górnej granicy wiatrowej.

Przeznaczenie: Freeride / Crossover
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Contra 2017Latawiec Cabrinha Contra 2017

Cabrinha Contra - słabo wiatrowa maszyna do pływania, kiedy inni siedzą na brzegu. Latawiec specjalnie zaprojektowany do pływania w bardzo słabym, granicznym wietrze. W połączeniu z większą deską gwarantuje możliwość pływania przy wietrze ponizej 10 węzłów. Profil latawca i jego właściwości pozwalają na start gdy na wodzie ledwie pokazują się pierwsze małe zmarszczki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej górnej granicy wiatrowej.

Przeznaczenie: Freeride / Crossover
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Drifter 2016Latawiec Cabrinha Drifter 2016

Cabrinha Drifter 2016 to niekwestionowanie czołowy latwiec do jazdy na falach spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku kite. Delikatnie zmieniony kształt i (nowość) dwa ustawienia mocowania uprzęży czynią go jeszcze lepszym.

Przeznaczenie: Wave
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Drifter 2017Latawiec Cabrinha Drifter 2017

Cabrinha Drifter 2017 to niekwestionowanie czołowy latwiec do jazdy na falach spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku kite. Delikatnie zmieniony kształt i (nowość) dwa ustawienia mocowania uprzęży czynią go jeszcze lepszym.

Przeznaczenie: Wave
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha FX 2016Latawiec Cabrinha FX 2016

Nowość! Cabrinha FX - latawiec Freestyle/Crossover w którym każdy się zakocha. Cabrinha FX 2016 to latawiec, który powstał aby wypełnić lukę pomiędzy modelami Chaos i Switchblade.

Przeznaczenie: Freestyle / Freeride
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha FX 2017Latawiec Cabrinha FX 2017

Nowość! Cabrinha FX - latawiec Freestyle/Crossover w którym każdy się zakocha. Cabrinha FX 2017 to latawiec, który powstał aby wypełnić lukę pomiędzy modelami Chaos i Switchblade.

Przeznaczenie: Freestyle / Freeride
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Radar 2016Latawiec Cabrinha Radar 2016
Cabrinha Radar 2016 to bardzo łatwy i przyjazny latawiec typu Allround. Kształt drugiej edycji tego latawca został przeprojektowany tak aby siły na barze były jeszcze mniejsze, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej przyjazny dla kobiet i dzieci.

Przeznaczenie: Crossover / Wave
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Radar 2017Latawiec Cabrinha Radar 2017
Cabrinha Radar 2017 to bardzo łatwy i przyjazny latawiec typu Allround. Kształt drugiej edycji tego latawca został przeprojektowany tak aby siły na barze były jeszcze mniejsze, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej przyjazny dla kobiet i dzieci.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Cabrinha Switchblade 2017Latawiec Cabrinha Switchblade 2017

Cabrinha Switchblade to najbardziej popularny latawiec z całej kolekcji Cabrinha ze względu na najbardziej uniwersalne i poszukiwane właściwości jakimi są jak największy zakres wiatrowy, łatwy start z wody, oraz przewidywalność i lekkość przy sterowaniu.

Przeznaczenie: Freeride / Crossover
szczegóły
kitesurfing Latawiec F.ONE Bandit 2016Latawiec F.ONE Bandit 2016

Francuska firma po raz kolejny przedstawia nam swój topowy produkt - najlepiej sprzedający się model latawca na świecie. W sezonie 2016 Bandit przeszedł delikatne zmiany i ulepszenia, tak aby pozytywnie nas zaskoczyć, ale jednocześnie pozostać najbardziej uniwersalnym latawcem na rynku.

szczegóły
kitesurfing Latawiec F.ONE Diablo 2016Latawiec F.ONE Diablo 2016

Latawiec Diablo został przygotowany przy współpracy z firmą Mr Gin SEOK SONG, lidera z zakresu produkcji sprzętu paralotniarskiego. Zaprojektowaniem modelu zajęli się dwaj byli mistrzowie świata w lotach na paralotni - Hansa Bollinger oraz Robert Graham. Model z rodziny zamknięto-komorowych, stworzony do desek typu foil.

szczegóły
kitesurfing Latawiec North Dice 2017Latawiec North Dice 2017
Sezon 2017 North Kiteboarding rozpoczął od wydania latawca Rebel, a także wszechstronnego Dice'a. Jeśli poszukujesz uniwersalnego kite'a, który potrafi niemalże wszystko jest to model dla Ciebie. Nadaje się idealnie do wykonywania tricków freestyle/wakestyle, ale również sprawdza się na fali. Kompatybilny dla barów w opcji z czterema bądź pięcioma linkami.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North Dyno 2016Latawiec North Dyno 2016
Dyno LTD na sezon 2016 to latawiec z najlepszym hangtime w kolekcji. Bardzo lekka konstrukcja zapewnia również rewelacje wyniki w przypadku ostrzenia, jak również low end'u. W odpowiednich rękach najlepsza broń w kategorii race.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North Evo 2017Latawiec North Evo 2017
EVO to najdoskonalszy latawiec all round od Northa, to nowe podejście do jazdy freestyle/freeride. Niezależnie od tego gdzie i w jakich warunkach przyjdzie ci pływać z Evo poczujesz się jak na własnym podwórku. W 2017 EVO wyposażono w udoskonalony system LazyPump z lepszym przepływem powietrza - ta zmiana pozwoli na jeszcze szybszy start.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North Juice 2016Latawiec North Juice 2016

North Juice to druga generacja niezwykle popularnego lekkiego latawca freeride'owego. Sprawdza się idealnie w te dni kiedy problem jest brak wiatru. Juice dostępny w dwóch wariantach 15m i 18m jest fantastycznym wyborem do rekreacji.

szczegóły
kitesurfing Latawiec North Kiteboarding Juice 2017Latawiec North Kiteboarding Juice 2017
Jaki latawiec na słaby wiatr ? To pytanie zada sobie każdy rider, ale odpowiedź jest jedna - North Kiteboarding Juice. To maszynka która da Ci mnóstwo satysfakcji wtedy gdy wiatr na to nie będzie wskazywał. Idealnie zdaję egzamin przy wietrze powyżej 8 węzłów. Dostępny w dwóch powierzchniach 15 i 18 metrów kwadratowych.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North Kiteboarding Mono 2017Latawiec North Kiteboarding Mono 2017
Najnowszy model najmłodszego wśród floty North Kiteboarding to oczywiście Mono czyli latawiec o jednej tubie poprzecznej wykonany z wysokiej jakości materiałów. Świetnie radzi sobie z niewielkim wiatrem.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North Neo 2017Latawiec North Neo 2017
Latawiec Neo na sezon 2017 został dopieszczony przez Kena Winner'a - to za jego sprawą geometria modelu została zmieniona, aby zapewnić jeszcze lepszy depower, jednakże przy zachowaniu sławnej mocy low end, jaką dostarczały poprzednie generacje.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North NKB Rebel 2016Latawiec North NKB Rebel 2016
W 2016 NKB przygotował Rebel z jeszcze większymi możliwościami do wykonywania ogromnych skoków. Jest to jednak ciągle ten sam model, który od lat znajduje się na szczytach rankingów latawców do freeride.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North NKB Vegas 2016Latawiec North NKB Vegas 2016

Mistrzowski latawiec Aarona Hadlow'a. Vegas w sezonie 2016 nadal zachował DNA swoich poprzedników, lecz został udoskonalony pod względem kontroli, sztywności oraz popu. Vegas, pomimo już mocnej pozycji, jeszcze bardziej będzie dominował pod względem niesamowitych możliwości przy jeździe wakestyle oraz freestyle.

szczegóły
kitesurfing Latawiec North Rebel 2017Latawiec North Rebel 2017
Nowy Rebel 2017 - udoskonalony, choć nadal ten sam z charakteru. Bardzo wydajny, freeridowy i big air’owy latawiec dla każdego - początkującego i zaawansowanego użytkownika. Słynny ze swojej stabilności i płynności w prowadzeniu, jeszcze lepszy w sezonie 2017.
szczegóły
kitesurfing Latawiec North Vegas 2017Latawiec North Vegas 2017

Vegas to wzór latawca do Wakestyle/Freestyle. Wybór Aarona Hadlow'a. Mocną pozycję na rynku Vegas z pewnością utrzyma również w sezonie 2017. Wzmocniony dla dodatkowej wytrzymałości i sztywności materiałem Dacron.

szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone Catalyst V1 2016Latawiec Ozone Catalyst V1 2016
Ozone Catalyst V1 to latawiec dla każdego, jest inspirujący, pozwalający każdemu czynić postępy szybko i bezpiecznie, sprawiając przy tym dużo frajdy.
Przeznaczenie: Freeride, Freestyle, Wave
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone Chrono V2 2016Latawiec Ozone Chrono V2 2016
Ozone Chrono V2 został stworzony, by radzić sobie nawet przy najlżejszym wietrze, niezależnie od terenu na jakim chcemy go używać. Ozone stworzył latawiec który pozwoli na latanie w formule race i freeride od najsłabszego wiatru we wszystkich dyscyplinach kite na lądzie, w wodzie czy na śniegu.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone Edge V8 2016Latawiec Ozone Edge V8 2016
Edge to bezkompromisowa konstrukcja której osiągi przypominają wysoce wyspecjalizowany bolid wyścigowy, wszystko zaprojektowano tak by zminimalizować opór i zmaksymalizować szybkość moc oraz dynamikę.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone Enduro V1 2016Latawiec Ozone Enduro V1 2016
Konstrukcja Enduro V1 jest inspirowana wyjątkowym modelem Ozone Catalyst. Model został stworzony dla średnio zaawansowanych riderów szukających latawca z którym mogą zrobić naprawdę wszystko.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone R1 2016Latawiec Ozone R1 2016
Oto sztuka połączona z technologią. Oto nadeszła era nowej generacji ultra wydajnych kite`ów... przedstawiamy wam R1. Jego radykalny projekt narodził się w trakcie opracowywania Chrono.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone Reo V3 2016Latawiec Ozone Reo V3 2016
Reo V3 to latawiec specjalnie zaprojektowany do surfowania po falach. To już 3 odsłona prawdziwej ikony wśród latawców.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone UNO 2016Latawiec Ozone UNO 2016
UNO to doskonały latawiec treningowy. Perfekcyjnie nadaje się dla kitesurfingowych szkółek. Jego czterolinkowa konstrukcja wprowadza w arkana sterowania docelowymi latawcami.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Ozone Zephyr V4 17m 2016Latawiec Ozone Zephyr V4 17m 2016
Zephyr V4 to bez wątpienia latawiec przełomowy, przed jego wprowadzeniem żaden inny nie oferował tak doskonałego połączenia osiągów low end i sterowności ,jest to latawiec przeznaczony dla cięższych riderów lub do pływania w skrajnie lekkim wietrze. Zephyr to po prostu prekursor latawców słabo-wiatrowych.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Peter Lynn Charger + BarLatawiec Peter Lynn Charger + Bar

Charger nowy latawiec zamkniętokomorowy ze "stajni" Peter Lynn, zachowuje się znakomicie zarówno na wodzie jak i na lądzie (śnieg, piasek, trawa). Dzięki temu możesz używać go wszędzie i przez cały rok!

szczegóły
kitesurfing Latawiec Peter Lynn Escape 2016Latawiec Peter Lynn Escape 2016

Kolejna generacja już legendarnego Peter Lynn Escape ujrzała światło dzienne. Stworzony z myślą o jak najszybszym postępie na dowolnym poziomie zaawansowania. Escape jest latawcem, który wyznacza trendy w dziedzinie latawców pompowanych do uprawiania kitesurfingu. Ponad 40letnie doświadczenie inżynierów i riderów w projektowaniu latawców owocuje uniwersalnym latawcem do praktycznie każdej dziedziny wodnego szaleństwa. Escape umożliwi Ci wykonywanie najbardziej skomplikowanych ewolucji bądź po prostu oddanie się jeździe freeride.

szczegóły
kitesurfing Latawiec Peter Lynn Leopard 2016Latawiec Peter Lynn Leopard 2016

Peter Lynn Leopard 2016 to skrzydło o charakterystyce Freestyle z elementami Freeride. Ten otwartokomorowy latawiec z szerokim zakresem depowera przeznaczony jest dla osób uwielbiających niesamowite skoki oraz jazdę w dzikim i dziewiczym terenie. Jeśli jesteś żądny ekstremalnych doznań Leopard będzie Twoim najlepszym kompanem by przełamywać swoje bariery. Latawiec doskonale sprawdzi się do jazdy na mountainboardzie jak i snowkite na nartach czy też snowboardzie.

szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot Fuel 17100 2017Latawiec Slingshot Fuel 17100 2017
Fuel wyznacza trendy w latawcach C-kite od 13 lat. Model Fuel na rok 2017 posiada zupełnie znakomite uzdy. Fuel to latawiec o profilu C-kite, w którym zastosowaliśmy Nitrous - nasz 4-punktowy, bezbloczkowy system uzdy. System ten pozwoli ci korzystać z latawca Fuel na dwa różne sposoby. Pierwszy to tryb Nitrous z zamocowaną uzdą. Drugi to tryb połączenia bezpośredniego, z usuniętą uzdą.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot Fuel 2016Latawiec Slingshot Fuel 2016
Fuel wyznacza trendy w latawcach C-kite od 13 lat. Model Fuel na rok 2016 posiada zupełnie nowe rozwiązanie uzdy. Fuel to pierwszy C-kite, w którym zastosowaliśmy Nitrous - nasz nowy, 4-punktowy, bezbloczkowy system uzdy. System ten pozwoli ci korzystać z latawca Fuel na dwa różne sposoby. Pierwszy to tryb Nitrous z zamocowaną uzdą. Drugi to tryb połączenia bezpośredniego, z usuniętą uzdą.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot Rally 17130 2017Latawiec Slingshot Rally 17130 2017
Rally 2017 to bez wątpienia najbardziej wszechstronny latawiec w całej historii Slingshota. Do tej pory żaden kite na rynku nie był w stanie tak idealnie połączyć cech latawca do freeride'u, freestyle'u i wave ridingu w jedną spójną całość, bez względu na warunki. Pokochasz Rally, jeśli chcesz latawca, który będzie dobrze spisywał się we wszystkich dyscyplinach.
Kod producenta: 17130
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot Rally 2016Latawiec Slingshot Rally 2016
Rally 2016 to bez wątpienia najbardziej wszechstronny latawiec w całej historii Slingshota. Do tej pory żaden kite na rynku nie był w stanie tak idealnie połączyć cech latawca do freeride'u, freestyle'u i wave ridingu w jedną spójną całość. Bez względu na warunki, Rally 2016 przewyższa wszystko na czym do tej pory pływałeś.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot RPM 17120 2017Latawiec Slingshot RPM 17120 2017
Szczegóły dotyczące RPM: Kite RPM powraca na rok 2017, niosąc za sobą sławę jednego z najlepszych latawców. Obejmując szerokie spektrum użytkowników RPM jest w stanie zdobywać trofea w wielu kategoriach, a także zachęca do jazdy wszystkimi stylami i możliwościami. Od początkujących, którzy chcą dobrze reagującego latawca z łatwym wznowieniem i szybkim systemem depower. Doskonały również dla weekendowych wojowników, którzy chcą poczuć prawdziwą siłę jak również dla światowej klasy zawodników jak Youri Zoon czy Carlos Mario. Nigdy wcześniej jedn latawiec nie odwoływał się do tylu różnych typów riderów.
Kod producenta: 17120
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot RPM 2016Latawiec Slingshot RPM 2016
Slingshot RPM to od lat punkt odniesienia i synonim ideału latawca do freestyle'u. Jego premiera w 2009 roku wywróciła rynek do góry nogami i zdominowała wszystkie najważniejsze zawody kitesurfingowe na świecie na kilka lat w przód. To on sprawił, że osiągi zarezerwowane do tej pory wyłącznie dla profesjonalistów pływających na "C-shape'ach" stały się dostępne nawet dla ambitnych początkujących.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot SST WAVE 2016Latawiec Slingshot SST WAVE 2016
Slingshot Wave SST to radykalnie nowe podejście do budowy kite'ów. na pierwszy rzut oka to skrzyżowanie modelu RPM i Rally jednak zachowuje sie inaczej niż jakikolwiek kite na rynku.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot Turbine 17150 2017Latawiec Slingshot Turbine 17150 2017
W Slingshot, nasza filozofia zawsze opierała się na zabawie. Turbine 2017 to sprzęt, z którym możesz wyjść na wodę w każdych warunkach. Model Turbine na rok 2017 wyznacza granicę warunków w jakich można pływać. Latawiec ten pozwala wychodzić na wodę już przy wietrze rzędu 5-6 węzłów.
Kod producenta: 17150
szczegóły
kitesurfing Latawiec Slingshot Turbine 2016Latawiec Slingshot Turbine 2016
W Slingshot, nasza filozofia zawsze opierała się na zabawie. Naszym celem jest stworzenie sprzętu, z którym możesz wyjść na wodę w każdych warunkach. Model Turbine na rok 2016 na nowo wyznacza granicę warunków w jakich można pływać. Latawiec ten pozwala wychodzić na wodę już przy wietrze rzędu 5-6 węzłów. Turbine 2016 zawdzięcza swój zakres wiatrowy i różnorodność naszej sprawdzonej budowie Open Delta C oraz 5-punktowemu, kaskadowemu systemowi mocowania uzdy. Kombinacja ta zapewnia stałe, płynne czucie latawca przy zaciągniętym barze oraz bezpośrednie przenoszenie sygnałów z baru.
szczegóły
kitesurfing Latawiec treningowy North Kiteboarding Lizard 2017Latawiec treningowy North Kiteboarding Lizard 2017
Świetna propozycja na trochę treningu przed jazdą na kite! Latawiec treningowy Lizard marki NKB, to opcja która zadowoli każdego - zachwyca jakością oraz designem.
szczegóły
kitesurfing Latawiec Zeeko Kites Notus Rev 2015Latawiec Zeeko Kites Notus Rev 2015

NOTUS REV freestyle, wave, freeride i hangtime w jednym. Droga ewolucji NOTUS'a to sześć generacji kite'ów! NOTUS REVolution jest owocem ponad 12 letniej pracy R&D.

Przeznaczenie: freestyle/wave/freeride/hangtime
szczegóły
kitesurfing Latawiec Zeeko Kites Pursuit 2015Latawiec Zeeko Kites Pursuit 2015

Pursuit to latawiec zaprojektowany dla najwyższych osiągów. Niesamowita winda zapewnia wysokie i długie skoki/loty. Jest bardzo stabilny i precyzyjnie się go steruje. Kite z największym zakresem wiatrowym z gamy Zeeko.

Przeznaczenie: high performance / race / hang time
szczegóły
kitesurfing PETER LYNN FURY 2016PETER LYNN FURY 2016

Peter Lynn Fury jest odpowiedzią dla najbardziej wymagających riderów. Latawiec przeznaczony jest dla osób szukających skrzydła, które jest zarówno b ale jednocześnie oferuje ogromny potencjał i wydajność w najróżniejszych warunkach. Ze względu na wysokie Aspect Ratio ale jednocześnie wyważone Fury nadal jest bardzo szybki przez co dostarcza moc właśnie wtedy gdy jej potrzebujesz. Połączenie najważniejszych cech dla najbardziej wymagających użytkowników owocuje latawcem o rewelacyjnej stabilności, doskonałą obsługą oraz właściwościami. Wysoka wydajność szczególnie wyczuwalna jest przy szerokim paśmie wiatrowym.

szczegóły