Fun Wind

Szkoła windsurfingu Fun Wind działa na Półwyspie Helskim od 1990 roku. Jest to pierwsza i wciąż największa baza windsurfingowa działająca nad Zatoką. Założycielem i właścicielem szkoły Fun Wind jest Paweł Jędrzejewski absolwent warszawskiej AWF żeglarz, deskarz, narciarz, snowboardzista.

Od początku istnienia szkoły szefem instruktorów jest Tomek Saciuk absolwent AWF w Białej były wyczynowy kolarz, zapalony deskarz, snowboardzista. Doświadczony ambitny, sympatyczny stale powiększający się team instruktorów dba o wysoki standard szkolenia i fajną atmosferę w bazie szkoły.

Szkoła Fun Wind związana jest z deskami Fanatic. Ponad 100 desek w tym specjalne modele dla dzieci gwarantują optymalny dobór sprzętu dla każdego uczestnika. Tradycyjnie po 15 sierpnia organizowana jest wyprzedaż sprzętu po bardzo atrakcyjnych cenach.

Baza szkoły na Helu to camping „Kaper” położony 1,5 km od Władysławowa (2-gi camping po prawej) Bezpieczny, chroniony i ogrodzony. Na miejscu kort tenisowy, pralnia, restauracja, kawiarnia, smażalnia ryb, bar, sklep spożywczy, sklep windsurfingowy Fun Wind.

Baza szkoły jest dodatkowo ogrodzona oraz chroniona w nocy przez wachtowych. Na jej terenie, w namiotach i przyczepach, mieszkają obozowicze. Do ich dyspozycji przeznaczona jest świetlica (z TV i DVD), kafejka internetowa, serwis desek windsurfingowych, bay watch. W bazie organizujemy grille, wieczory filmowe, zajęcia teoretyczne oraz realizujemy inne spontaniczne propozycje obozowiczów na spędzanie wolnego czasu (np. koncerty rockowe).

Telefony do bazy szkoły – 058 674 34 54

http://www.funwind.com.pl