Kite Park Chałupy

Kite Park to centrum sportów wodnych założone w 2001 roku przez Piotra Szewlakowa – instruktora kitesurfingu IKO (Level 2), instruktora windsurfingu VDWS oraz instruktora sportu Polskiego Związku Snowboardu.

Szkolimy i pływamy przede wszystkim na kitesurfingu, ale również na windsurfingu, wakeboardingu, surfingu i skimie oraz SUPie. W sezonie letnim prowadzimy szkolenia i wynajem sprzętu w bazie na Płw. Helskim, na kempingu Solar, Chałupy 4. Oferujemy tu też sportowe wakacje dla rodzin oraz obozy dla dzieci i młodzieży jak i firmowe integracje. Poza sezonem organizujemy zagraniczne wyjazdy kite’owe do najpiękniejszych zakątków świata.

Nasz sezon na kite’a trwa cały rok!
W naszej ofercie wyjazdowej na stałe takie kierunki jak Brazylia, Wenezuela czy Morze Czerwone. Jednak co roku odkrywamy nowe spoty na świecie i organizujemy coraz więcej sprofilowanych wypraw. Dla potrafiących już pływać kitesurferów, którzy chcą umieć jeszcze więcej, mamy Borsuk PRO CAMPS, a dla całych rodzin – FAMILY KITE. Wciąż tworzymy nowe oferty w odpowiedzi na potrzeby kite’owego klienta.

Kite Park skupia coraz szersze i coraz bardziej różnorodne grono ludzi aktywnych, a przede wszystkim kitesurferów. Udawadniamy naszym działaniem, że kite jest niemal dla każdego!

Mogą go uprawiać nie tylko młodzi, ale i starsi, jak również dzieci (od lat 10); nie tylko mężczyźni ale i kobiety; nie tylko studenci, ale i menadżerowie nawet na najwyższych stanowiskach. Wystarczy trochę koordynacji ruchowej i chęci, a reszty nauczymy…

Dołącz do Kite Park!

 

KONTAKT:

Kemping SOLAR – Chałupy 4
Płw. Helski
84-120 Władysławowo
+48 605 200 444

biuro@kitepark.pl

 

WWW.KITEPARK.PL