Surfpoint

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu szkoleń windsurfingowych i kitesurfingowych dla osób indywidualnych, grup oraz firm. Priorytetem dla nas jest nauczanie na najwyższym poziomie. Aby go zapewnić zatrudniamy tylko doświadczonych i licencjonowanych instruktorów. Naszą kadrę tworzą w większości absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, ze specjalnościami trenerskimi w wielu dyscyplinach.

Od sezonu 2008 możemy pochwalić się posiadaniem nie tylko windsurfingowej licencji VDWS, ale również kitesurfingowej! Jesteśmy jedyną szkołą w Polsce, która posiada licencję VDWS Kitesurf Centre! Możecie więc być pewni, że będziecie szkoleni na najwyższym poziomie!

W roku 2007, 2008 i 2009 otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepszego dystrybutora patentów VDWS w Polsce.

Nasza pierwsza baza położona jest na terenie przepięknie zlokalizowanego Ośrodka Wypoczynkowego „Posejdon” w Jastarni. Jako jedyny posiada własną piaszczystą plażę i 220 metrowe molo od strony Zatoki Puckiej, które stanowi świetny punkt obserwacyjny.

Druga z naszych szkół mieści się na terenie campingu Maszoperia, 1km od stacji kolejowej Jastarnia Wczasy i 2,5km od ścisłego centrum miasta. Jest to największe i jedyne w tej części Półwyspu pole namiotowe położone nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Przed sezonem 2009 camping został całkowicie zmodernizowany i dołączył do grona najlepszych pól na Helu.

Kontakt:
e-mail: info@surfpoint.pl
e-mail: marta@surfpoint.pl
tel: +48 510 85 90 95
gg: 13843702
skype: surfpoint.pl
www: http://www.surfpoint.pl