FunSurf

Szkoła Windsurfingu Fun Surf została założona w 1996 roku. Przez pierwszy rok kursanci szkolili się w bazie na campingu Polaris (który później przeobraził się w camping Solar). W kolejnym roku szkoła przeniosła się do samej miejscowości Chałupy – gdzie jest do dziś. Początki były trudne i nadzwyczaj skromne. Szkoła zaczynała od 6 desek i 10 pędników. Co roku jednak baza sprzętowa powiększała się. Dziś w 2 bazach na Półwyspie Helskim macie Państwo do swojej dyspozycji ponad 100 kompletów najnowszego sprzętu renomowanych firm.

Windsurfing to nasza pasja – zajmujemy się więc tylko tym, co znamy i kochamy. Niespokojny duch całego przedsięwzięcia to Maciek Witkiewicz „Gepard”, były zawodnik (starty w Pucharze Polski) i wieloletni instruktor, wspomagany przez zgrany zespół doskonałych i pełnych zapału instruktorów.

Przez pierwsze 5 lat mogliśmy zawsze liczyć na pomoc Jacka Kołodyńskiego, który potem prowadził własną bazę w Kuźnicy.

Nie można nie wspomnieć o naszym przyjacielu Marcinie Pogodzie – który poza szkoleniami zajmuje się serwisem i o Remigiuszu Gostkowskim, który swe pierwsze kroki na desce stawiał właśnie pod okiem „Geparda”.

Co roku szkolimy na różnego rodzaju kursach tych wszystkich, którzy lubią aktywnie wypoczywać i dobrze się bawić. Przyjeżdżają do nas z całej Polski, skuszeni nie tylko wysoką jakością naszych usług, ale i specyficzną, przyjacielską atmosferą, która panuje w naszych bazach. Wielu z nich powraca w kolejnych latach, stając się naszymi wiernymi klientami.

Od 2 sezonów oddajemy do Waszej dyspozycji sklep w Chałupach – gdzie kupicie wszystko, co potrzebne do windsurfingu.

Kontakt:

tel.: 81 4 415 415
fax: 81 4 415 946
info@funsurf.pl
www.windsurfing.com.pl