SurfSzkoła przy molo w Jastarni

Surf Szkoła przy molo w Jastarni to profesjonalna szkoła Kitesurfingu i Windsurfingu. Szkolimy wg. sprawdzonych programów międzynarodowych organizacji obu tych dyscyplin, przez co nauka zawsze przebiega sprawnie i skutecznie.

W naszej szkole stawiamy na ludzi pozytywnie nastawionych do życia, cechujących się profesjonalnym podejściem do pracy instruktora, a przede wszystkim na tych, którzy ciągle chcą się rozwijać i wyznaczać lepsze standardy nauczania oraz doskonalenia samego siebie.

605x224-images-stories-szkoly-surf_szkola2

Surf Szkole korzystamy ze sprzętu jednego z największych producentów branży surfingowej NAISH. W tym sezonie zapraszamy wszystkich fanów kitesurfingu na testy sprzętu2012!

Poza działalnością szkoleniową zajmujemy się także sprzedażą sprzętu kitesurfingowego firmy NAISH, oraz skimów i longboardów, które można u nas również wypożyczyć i pośmigać wzdłuż zatoki jak na prawdziwego Surfera przystało. Ponadto zapraszamy do naszego SurfShopu Quiksilver/Roxy w którym, wszyscy nasi kursanci mogą liczyć na dodatkowe rabaty!

Gdzie nas szukać?

SurfSzkoła przy molo w Jastarni
ul. Nad Zatoką 2
84-140 Jastarnia
tel: +48-602-392-237 lub +48-604-417-303
e-mail: surfszkola@op.pl
www.surfszkola.pl