Kite.pl

Szkoła Kite.pl oferuje różne zindywidualizowane formy szkoleń na każdym poziomie zaawansowania – od pierwszych kroków na kitesurfingu, przez doskonalenie techniki, po naukę skomplikowanych ewolucji z zawodnikami. Nasza kadra instruktorska to osoby ambitne i zaangażowane, a przede wszystkim doświadczone i posiadające uprawnienia do nauczania kitesurfingu (kadra KITE.pl).

Szkolimy według międzynarodowych standardów International Kiteboarding Organization, a po zakończonym kursie wystawiamy certyfikat IKO potwierdzający poziom zdobytych umiejętności, rozpoznawalny na cały świecie.

W ramach każdego kursu zapewniamy kompletny nowy i bezpieczny sprzęt kitesurfingowy (latawiec + deska) renomowanej marki Cabrinha.

Aby zapewnić najwyższą jakość szkoleń nauczamy w grupach max. 2 osobowych oraz indywidualnie.

W naszej szkole płacą Państwo tylko za wykorzystany czas kursu. W przypadku ukończenia szkolenia wcześniej niż było to przewidziane – zwracamy nadpłatę.

NOWOŚĆ! Mogą Państwo zamówić wyjątkową pamiątkę z kursu kitesurfingu – film knaręcony kamerą Go Pro – mocowaną do kasku, deski… Cena: 50pln / sesja szkoleniowa z kamerą.

Zniżki:

– 10% przy rezerwacji z minimum miesięcznym wyprzedzeniem (rezerwacja online)

– osoby, które ukończyły kurs w naszej szkole mają możliwość wypożyczenia sprzętu w promocyjnej cenie

 

KONTAKT

Numer telefonu 512 899 090
E-mail info@kite.pl
http://www.kite.pl/
https://www.facebook.com/kitepl

DOJAZD

Kemping Chałupy 6

84-120 Chałupy