Connect with us

Kitesurf Tour Europe

News

Kitesurf Tour Europe

Od 25 do 29 sierpnia na plaży w Świnoujściu odbędą się pierwsze w Polsce zawody o randze międzynarodowej w kitesurfingu. Kitesurf Tour Europe to zawody odbywające się w różnych krajach Europy pod nadzorem IKA (International Kiteboarding Association). Pierwszym, majowym przystankiem jest Austria następnie Dania, Niemcy, Szwajcaria i Polska.

Ostatni przystanek odbywający się właśnie w naszym kraju będzie jednocześnie wielkim finałem całego tourne. Na plażę przyciągną największe sławy tego sportu. Najlepsi z najlepszych z całego świata przyjadą właśnie do Świnoujścia aby zawalczyć nie tylko o prestiżowe nagrody ale przede wszystkim o przepustkę do pucharu świata. Możemy być pewni, że profesjonaliści w tej dziedzinie zaprezentują show na najwyższym poziomie.

Uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach. Pierwszą, ocenianą przez profesjonalne jury będzie freestyle, który pozwoli zaprezentować zawodnikom przeróżne kombinacje i akrobacje. Zatykające dech w piersiach pokazy gwarantują ogromną dawkę emocji i adrenaliny. Drugą dyscypliną, w której wszyscy zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się jednocześnie będzie race – wyścig. Nutkę rywalizacji oraz malowniczy krajobraz gwarantuje widok morza latawców unoszących się nad Bałtykiem. Na uczestników czeka niezapomniana atmosfera przyjaźni i szaleństwa oraz rewelacyjne nagrody, pula gwarantowana to 7500 Euro.

Kitesurf Tour Europe to gwarancja 4-dniowej doskonałej zabawy non stop, której oprócz prestiżowych zawodów towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji. Nie zabraknie pięknych kobiet, fantastycznych imprez beach party oraz pokazów najlepszych nowinek z dziedziny sportów wodnych. Wszyscy pasjonaci kite’a oraz nadmorskiej atmosfery znajdą coś dla siebie podczas tego wydarzenia.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top