Connect with us

Maciek Rutkowski w teamie Gaastra/Tabou

News

Maciek Rutkowski w teamie Gaastra/Tabou

Maciek Rutkowski tydzień temu wypuścił pierwszy ze swoich felietonów. Teraz ma dla nas kolejną rewelację. Właśnie oficjalnie potwierdzona została informacja, że Mistrz Europy podpisał kontrakt z firmami Gaastra oraz Tabou, reprezentowanymi w Polsce przez Easy Surf Shop. Bartek Grzesiek, szef Easy skomentował całą sprawę tak:

„Od dawna śledziliśmy poczynania Maggola. To, czym wyróżnia się (poza mnogością pseudonimów), jest na pewno jego wszechstronność. Ciśnie na Formule, ciśnie Slalom i ciśnie fale! Ta wszechstronność, to główny czynnik, który przesądził, że zdecydowaliśmy się na współpracę. Mówiąc szczerze, pokładamy w nim spore nadzieje, choć ma ciężki orzech do zgryzienia. Przed nim kariera w PWA i ostra rywalizacja z seniorami. Postaramy się Maćka wspierać sprzętowo jak tylko będziemy w stanie!”

Natomiast sam zainteresowany powiedział:
„Jestem niezmiernie szczęśliwy, że będę mógł od tego roku używać desek Tabou i żagli Gaastry. To dla mnie ogromny krok naprzód, a zarazem ogromna odpowiedzialność, że dołączam do teamu tak uznanych marek. Mam nadzieję godnie je reprezentować zarówno na polskim podwórku jak i na międzynarodowej arenie. W tym roku mój kalendarz jest wyjątkowo napięty, więc będę miał do tego dużo okazji, a sezon wygląda w perspektywie na niesamowicie ciekawy. Nie mogę się już doczekać pierwszych treningów i zawodów. Te nowe zabawki wyglądają nieziemsko! Z tego miejsca chciałbym również podziękować Exocetowi, Aerotechowi, a w szczególności Infinity i Hydrosferze za kilka lat świetnej współpracy. To jest mój hołd dla Was chłopaki!”

Rutkowski wprawdzie koncentruje się teraz na nadchodzącej maturze, ale już w kwietniu będzie miał okazję pokazać, że nie zapomniał jak to się robi – w Hyeres odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Slalomie. W zeszłym roku udało mu się wygrać w Europie. Pora na rozszerzenie horyzontów ;).

źródło: easy-surfshop.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top