Connect with us

Red Bull Storm Chase powraca

News

Red Bull Storm Chase powraca

Zastanawialiście się kiedyś, jakie to uczucie – znaleźć się na pełnym morzu w środku rozszalałej burzy? Nasi śmiałkowie sprawdzą to na własnej skórze. Będą musieli stawić czoło trzem gigantycznym sztormom. Możecie spodziewać się najbardziej odjechanego widowiska w niezwykle ekstremalnych warunkach! Walka toczy się, gdy wiatr osiąga niebywałą prędkość – ponad 100km/h. Rejestracja ruszyła 1. maja na www.redbullstormchase.com. Zgłosić może się każdy, kto czuje się na siłach, by sprostać trudnym warunkom atmosferycznym. O tytuł powalczy tylko 10 zawodników.

Red Bull Storm Chase to zawody windsurfingowe odbywające się na morzu w czasie sztormu, które na zawsze zapisały się w historii windsurfingu. Pierwsza edycja projektu odbyła się w 2006 roku w Europie, teraz Red Bull Storm Chase zawładnie całym światem. To najtrudniejszy konkurs windsurfingowy pod względem wymagań, jakie stawiane są zawodnikom i duże wyzwanie dla wszystkich uczestników.

redbull_storm_chase1

Zasady są proste: na początku lipca spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, zespół ekspertów wyłoni 50 kandydatów. Później do akcji wkroczą internauci głosując na www.redbullstormchase.com. Po 2 tygodniach zostanie wyłonionych 10 zawodników z największą liczbą głosów. Wezmą oni udział w pierwszej fazie rywalizacji. Sześciu z nich awansuje do drugiego etapu. W ostatniej odsłonie trzech najlepszych sportowców stoczy bitwę o tytuł mistrza Red Bull Storm Chase.

Jeśli jesteś wystarczająco odważny, zgłoś swoją kandydaturę. Rejestracja ruszyła 1. maja na www.redbullstormchase.com. Wymagane umiejętności to wysoka odporność na warunki pogodowe, odpowiedni sprzęt oraz pełne zaangażowanie. Kiedy burza wzywa, nie może być wymówek! Red Bull Storm Chase rozpoczyna się 1. sierpnia i potrwa do końca listopada. Dołącz na www.redbullstormchase.com, aby na bieżąco śledzić informacje, wyniki, zdjęcia i filmy z imprezy. Każdy może być częścią Red Bull Storm Chase. I nawet nie musi wchodzić do wody!

redbull_storm_chase2
Więcej informacji na: www.redbullstormchase.com

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top