Surf Brother

Baza szkoły Surf Brother zlokalizowana jest przy Ośrodku Wypoczynkowym „Koral”, położonym w malowniczych Chałupach przy ulicy Sztormowej 9. Ulica ta jest położona zaledwie 20 m od Zatoki Puckiej, czyli najbliżej spośród ulic w Chałupach. Zatoka Pucka znana jest wszystkim entuzajstom windsurfingu w Polsce, ponieważ to jeden z najlepszych europejskich akwenów do pływania na desce z żaglem!

W skład ośrodka wchodzą dwa budynki mieszkalne, dwu-kondygnacyjne (parter, piętro), w których znajdują się pokoje z pełnym węzłem sanitarnym (wc, umywalka i prysznic) oraz pokoje z sanitariatami na piętrach. Większość pokoi ma swój balkon. Obiekt jest ogrzewany.

Szkółka windsurfingowa „Surf Brother” dysponuje kompletem sprzętu windsurfingowego: deski RRD, pędniki Aerotech oraz Arrows, ubrania piankowe Prolimit oraz Maui Magic oraz trapezy i kamizelki asekuracyjne. Szkółka dodatkowo wyposażona jest w łódź motorową, zabezpieczającą kursantów na wodzie. Na terenie szkółki działa sklepik ze sprzętem specjalistycznym.

Kontakt:
Michał Wasążnik – tel. 0509 541 990
Marcin Wasążnik – tel. 0602 494 105
e-mail: surfbrother@epf.pl
www: http://www.surfbrother.pl