Connect with us

Gaastra Pro Camp w Rewie

News

Gaastra Pro Camp w Rewie

W dniach 25 maja – 3 czerwca w Rewie bedzie miał miejsce Gaastra Pro Camp czyli camp prowadzony przez dwóch światowej klasy zawodników: Arnona Daganana oraz Maćka Rutkowskiego. Ci dwaj Panowie przez 10 dni będą wam przekazywać cenną wiedzę oraz będą przeprowadzać profesjonalne treningi dzięki którym na pewno rozwiniecie swoje umiejętności. W planie jest trening regatowego terminatora, czyli ustawianie sprzętu, trening startów, trening zwrotów, wyścigi na bojach, przygotowanie fizyczne i teoretyczne zajęcia z przygotowania taktycznego.

Wszystkich zainteresowanych ściganiem się na desce gorąco zapraszamy do Rewy. Nie musicie mieć najnowszego i najlepszego sprzętu rodem z PWA. Wystarczy freeridowy zestaw i dobre chęci a eksperci już zrobią resztę!

Gaastra Pro Camp będzie imprezą półotwartą. Znaczy to tyle, że każdy może przyjechać kiedy chce i wyjechać kiedy chce. Wpisowe to 50zł/dzień. Jeśli planujecie dłuższy pobyt to za 400 zł oferujemy całe 10 dni treningu. Spanie i jedzenie we własnym zakresie, ale z miejscami w Rewie o tej porze roku nie ma problemu.

Wieczorami zaplanowane są pokazy materiałów filmowych w celu korekty błędów technicznych oraz różnego rodzaju atrakcje integracyjne, które sprawią że poznacie windsurfingowy life style od środka. Wszystko chcemy przeprowadzić wluźnej, przyjacielskiej atmosferze.

Wśród osób przebywających na Campie co najmniej 5 dni, jeden z uczestników zostanie nagrodzony za największy postęp! Cała reszta otrzyma wartościowe gadżety od Gaastry i Tabou. W cenie jest również profesjonalna obsługa foto/video, czyli szykujcie się na najlepsze fotki i materiały wideo Waszego życia!

Przewidziane są również regaty z nagrodami ostatniego dnia, ale to zależy już tylko i wyłącznie od wiatru. Miejsce również może się zmienić jeśli prognoza będzie na wiatr zupełnie gdzie indziej, ale o tym będziemy już informować mailowo zgłoszonych uczestników.

Ramowy plan dnia:
8.00 rozruch – ogólnorozwojówka na plaży
10.00 pierwszy trening
15.30 drugi trening
20.00 pokazy materiałów video, wieczorna integracja
Treningi odbywać się będą na terenie wioski żeglarskiej w Rewie i stamtąd mamy zamiar schodzić na wodę. Jeśli ulegnie to zmianie, będziemy informować mailowo zgłoszonych uczestników.

Goście specjalni:
Wojtek Brzozowski i Steve Allen!

Zgłoszenia prosimy kierować do Kacpra z Easy SurfShop ( kacper@easy-surftravel.pl) lub Maćka Rutkowskiego ( maciek@sieplywa.pl) . O dalszych postępach i ewentualnych zmianach będziecie informowani mailowo.

GAASTRA PRO CAMP wspierają: Gaastra, Tabou, Easy SurfSho

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top