Connect with us

KIA Soul Surfing Cup 2009

News

KIA Soul Surfing Cup 2009

Organizatorzy KIA Soul Surfing Cup 2009 zapraszają wszystkich, którzy do tej pory nie mieli szansy, możliwości bądź też nie czuli się na siłach do startu w zawodach dla zaawansowanych riderów na pierwszy polski Puchar Amatorów w Kitesurfingu KIA Soul Surfing Cup 2009 !

Impreza będzie miała charakter Touru, który rozegramy w 4 lokalizacjach – Rewa, Łeba, Kołobrzeg i Chałupy. W trakcie imprezy zapraszamy do udziału w Akademii Surfingu, gdzie każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad profesjonalnych zawodników i instruktorów. Główną planowaną konkurencją będzie freestyle rozgrywany w postaci Expression Session.

Imprezom towarzyszyć będą pokazy Freestyle’owe w takich dyscyplinach jak Kitesurfing, Wakeboarding, Skimboarding oraz Trial. Rywalizacji i zajęciom na plaży towarzyszyć będzie muzyka klubowa, którą zapewnią gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki klubowej oraz hip-hopowej.

Po zakończeniu każdej sobotniej rywalizacji sportowej zapraszamy wszystkich chętnych na After Party w rytmach House, Drum 'n’ Bass oraz Electro – zaproszeni goście to Ros, Benito, Glasse, MC Conrad, LTJ Bukem. Każda Niedziela po za wodach to pokazy Freestyle, Akademia Surfingu oraz muzyka w wykonaniu artystów z trójmiejskiej sceny Hip-Hop – Dwazera, Brahu, Zawodnik, Kaszalot, FUNKLOOPY.

Na gramofonach dzień poprowadzą Dj Wojak i Dj Krush G.
Rewa 18-19.07.2009
Łeba 25-26.07.2009
Kołobrzeg 01-02.08.2009
Chałupy 08-09.08.2009

więcej na : www.kiacup.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top