KIA Soul Surfing Cup 2009

Organizatorzy KIA Soul Surfing Cup 2009 zapraszają wszystkich, którzy do tej pory nie mieli szansy, możliwości bądź też nie czuli się na siłach do startu w zawodach dla zaawansowanych riderów na pierwszy polski Puchar Amatorów w Kitesurfingu KIA Soul Surfing Cup 2009 !

Impreza będzie miała charakter Touru, który rozegramy w 4 lokalizacjach – Rewa, Łeba, Kołobrzeg i Chałupy. W trakcie imprezy zapraszamy do udziału w Akademii Surfingu, gdzie każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad profesjonalnych zawodników i instruktorów. Główną planowaną konkurencją będzie freestyle rozgrywany w postaci Expression Session.

Imprezom towarzyszyć będą pokazy Freestyle’owe w takich dyscyplinach jak Kitesurfing, Wakeboarding, Skimboarding oraz Trial. Rywalizacji i zajęciom na plaży towarzyszyć będzie muzyka klubowa, którą zapewnią gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki klubowej oraz hip-hopowej.

Po zakończeniu każdej sobotniej rywalizacji sportowej zapraszamy wszystkich chętnych na After Party w rytmach House, Drum 'n’ Bass oraz Electro – zaproszeni goście to Ros, Benito, Glasse, MC Conrad, LTJ Bukem. Każda Niedziela po za wodach to pokazy Freestyle, Akademia Surfingu oraz muzyka w wykonaniu artystów z trójmiejskiej sceny Hip-Hop – Dwazera, Brahu, Zawodnik, Kaszalot, FUNKLOOPY.

Na gramofonach dzień poprowadzą Dj Wojak i Dj Krush G.
Rewa 18-19.07.2009
Łeba 25-26.07.2009
Kołobrzeg 01-02.08.2009
Chałupy 08-09.08.2009

więcej na : www.kiacup.pl