Kitesurf NOW w Sao Vicente

Super kitsurfing i mnóstwo innych fascynujących aktywności . To znajdziesz w Sao Vicente. Sao Vicente jest jedną z Wysp Zielonego Przylądka w Oceanie Atlantyckim u wybrzeży Afryki Środkowej. To mała wyspa z przepiękną scenerią i tętniącą życiem stolicą kulturalną wyspy: Mindelo.

W Sao Vicente odkryjesz niepowtarzalne krajobrazy ze stromymi, wulkanicznymi górami z wierzchołkami typu stołowego, szerokie doliny i wspaniałe plaże, wszystko w krótkim czasie jazdy z Mindelo. Ziemia jest w większości sucha z krótkim sezonem deszczowym w sierpniu i wrześniu.

Krótka przejażdżka łodzią zabierze cię do sąsiedniej wyspy Santo Antao która, jest dużym kontrastem z Sao Vicente, jest zielona, ma strome, wysokie góry, wąskie zielone wąwozy, wodospady i doliny z bujną roślinnością.

Znakomite warunki dla kitingsurfingu od października do lipca, przyciągną cię z powrotem do Sao Vicente. Najbezpieczniejszą plażą jest Salamansa, kite spot z dużą pustą i piaszczystą plażą, ciepłą wodą i doskonałym wiatrem 85-99% .

Dla większości z nas nie ma bezpośredniego lotu do Sao Vicente. Międzynarodowe loty przylatują z Lizbony (TAP i TACV) oraz krajowe loty przybywają z Praia i Sal. Krajowe linie lotnicze TACV oferują rozsądne ceny z różnych miast w Europie do Praia i Sal bez dodatkowej opłaty dla dalszego lotu do Sao Vicente.

Kontakt
Ola Markowska
tel. Cze – Paź +31 113 306256
tel. Paź – Cze +238 97 22428
e-mail: ola@kitesurfnow.eu
www.kitesurfnow.pl