Wake.pl

Szkoła WAKE.PL powstała w 2004 roku! Zbudowaliśmy dużą KITE-BAZĘ na jednym z najlepszych Kempingów na Półwyspie Helskim – EKOLAGUNIE! Którą rozwijamy do dziś najlepiej jak potrafimy.

Kadrę naszej szkoły stanowią w większości absolwenci lub studenci Akademii Wychowania Fizycznego – jesteśmy więc najlepiej przygotowani teoretycznie i praktycznie do roli instruktorów! Oznacza to, iż nie tylko potrafimy pływać na kite, ale przede wszystkim jesteśmy prawdziwymi nauczycielami – mamy odpowiednie przygotowanie merytoryczne (fizjologia, pedagogika, psychologia, teoria sportu, …) i podejście do „ucznia”.

Szkoła wyposażona jest każdego roku na nowo w najnowszy sprzęt najwyższej jakości najlepszych światowych firm kite. Jak to możliwe? – Nie jesteśmy związani z żadną marką ani dystrybutorem! Przed każdym sezonem na wyjazdach w ciepłe kraje, a także wyjazdach snowkite oraz w maju nad Zatoką testujemy większość firm, marek i modeli branży kitesurfingowej, zarówno latawców jak i desek. I z całej szerokiej gamy produktów wybieramy te, które spisują się wg nas najlepiej. Pozwala to nam szkolić i wyposażać Szkołę i wypożyczalnię oraz centrum testowe w najlepszy w danym sezonie na rynku sprzęt.

Kontakt:
e-mail: wake@wake.pl
tel główny do szkoły: (+48) 604 78 15 74
telefon dodatkowy: (+48) 792 48 58 78
gadu gadu: 1933025
www: http://www.wake.pl