Connect with us

Victor Borsuk z nowym sponsorem – Virgin Mobile Polska

News

Victor Borsuk z nowym sponsorem – Virgin Mobile Polska

Viktor Borsuk – 6-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu oraz zdobywca trzeciego miejsca w Pucharze Świata – właśnie podpisał kontrakt sponsorski z Virgin Mobile Polska. Borsuk uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników tej dyscypliny w Polsce. Umowa została podpisana na rok.

Jego pasja do sportów wodnych rozpoczęła się dwadzieścia lat temu, kiedy rodzice zabrali Victora na Półwysep Helski i nauczyli pływać na windsurfingu. Osiem lat później, jako 14-latek, spróbował kite’a i już po pierwszych udanych halsach poczuł, że to jest właśnie jego sport. Twierdzi, że nauka nie była łatwa, ale już po dwóch latach został Wicemistrzem Polski, a w kolejnym sezonie wygrywał praktycznie wszystkie liczące się zawody w Polsce.

Obecnie, poza sześciokrotnym mistrzostwem Polski czy trzecim miejscem w Pucharze Świata, może się też pochwalić zwycięstwem w kilku edycjach Pucharu Europy i Azji.

victor-virgin2

Wsparcie takiego zawodnika, jakim jest Victor Borsuk, to dla nas wielka przyjemność i bardzo naturalne działanie. To jeden z największych polskich talentów kitesurfingu, 6-krotny Mistrz Polski i kilkukrotny zdobywca Pucharu Europy i Azji. Cała grupa Virgin jest silnie połączona z tą wyjątkową dyscypliną sportową – nie tylko przez pasję Sir Richarda Bransona, ale także przez pozytywne emocje i wartości, z jakimi łączy się ten sport. Uważam, że to dla nas świetny kierunek i mam nadzieję, że już za chwilę pozytywne wrażenia fanów Victora, generowane dzięki jego sukcesom, będą bezpośrednio przenoszone na naszą markę – skomentowała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Bardzo się cieszę, że będę miał możliwość współpracować z tak wyjątkowym partnerem, jakim jest Virgin Mobile Polska. To marka z charyzmą, promująca niezależność i mocno stawiająca na lifestyle, a przecież taki sam jest kitesurfing. Uważam, że wspólnie możemy naprawdę wiele osiągnąć i z pewnością będziemy się starać, aby efekt końcowy był zadowalający dla obu stron. Zawsze byłem fanem Richarda Bransona i obserwowałem jego poczynania na kite’cie, dlatego tym bardziej jest mi miło, że w pewnym sensie teraz sam mogę dołączyć do jego drużyny – stwierdził Victor Borsuk.

Victor jest również trenerem – cierpliwym, wnikliwym i zaangażowanym, Zaraża pasją i pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu, pod jego okiem, rozwijają się kolejne talenty kitesurfingu.

Victor wystąpi w barwach Virgin Mobile już w najbliższych zawodach cyklu Ford Kite Cup, jak również podczas kilku nadmorskich eventów, organizowanych przez Virgin Mobile.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top