Connect with us

Surfomania Cup 2014

News

Surfomania Cup 2014

W najbliższy weekend 14-15 czerwca zapraszamy na amatorskie zawody windsurfingowe o puchar Wójta Gminy Łąck, które odbędą się nad jeziorem zdworskim. Weekendowe starty planowane są w konkurencjach: race, slalom, formuła windsurfing. Gospodarzem corocznych zmagań sportowych będzie ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Relax w Zdworzu który zapewnia możliwość wyżywienia, noclegi w domkach kempingowych lub namiotach oraz miejsce parkingowe.

Regulamin zawodów zgodny z przepisami krajowymi żeglarstwa windsurfingowego, wpisowe 60 pln płatne u organizatora. Koszt wpisowego pokrywa wyżywienie oraz rekompensuje zakup pucharów. Nagrody w postaci sprzętu i wyposażenia windsurfingowego ufundowane są przez sponsorów.

Tradycyjne po ekscytujących zmaganiach sportowych planowane jest after party przy muzyce, napojach energetycznych, drobnym posiłku z grilla. Surfomania Cup corocznie jest pełna dodatkowych atrakcji takich jak: prezentacje najnowszego sprzętu do windsurfingu, możliwość przetestowania desek, żagli, zakup sprzętu lub akcesoriów, wymiana doświadczeń wśród zawodników z całej Polski i wiele innych.

Gorąca zapraszamy zawodników wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi, kibiców, wczasowiczów, wszystkich zainteresowanych do udziału w corocznej imprezie .

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top