Connect with us

OH SURF – specjalnie dla dziewczyn!

News

OH SURF – specjalnie dla dziewczyn!

To już w ten czwartek!!! 7 maja ruszamy z cyklem zajęć OH SURF stworzonym przez ROXY i Ministerstwo Kultury Fizycznej OH LALA.

OH SURF to seria treningów przeznaczonych dla fanek takich sportów jak surfing, wakeboarding czy kite. Na początek zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się na terenie wakeparku Bezpieczna Przystań / Warsaw Wake Academy na Czerniakowskiej 107.

7 maja wszystkie zajęcia są bezpłatne, a plan dnia jest następujący:
☛ od godziny 13 będzie można spróbować swoich sił na wakeboardzie – początkującym podpowiadać będzie Jagoda Kolasińska z teamu ROXY Polska.
☛ o godzinie 16 zapraszamy na pierwszy treninig OH SURF prowadzony przez instruktorkę OH LALA Zuzię Kijanowska. Zajęcia będą połączeniem jogi, stretchingu, power balance i elementów akrobatyki.
☛ czwartkowy DZIEŃ OTWARTY będzie trwał od 13 do 17ej i oprócz sportowych atrakcji nastawiamy się na atmosferę pikniku, napoje, zdrowe przekąski i dobre towarzystwo! W godzinach trwania imprezy dziewczyny biorące udział w zajęciach pływają za darmo! Uczestnictwo w zajęciach w Bezpiecznej Przystani także bez opłat – trzeba tylko mieć chęć! ZAPRASZAMY!
Widzimy się w czwartek na WAKEPARKU!

☛ a już od 12 maja zapraszamy na OH SURF do siedziby OH LALA na Mazowieckiej 9, wtorki o 19.15 i czwartki o 20.15. treningi objęte karnetami OH LALA.

ROXY x OH LALA
OH SURF

https://www.facebook.com/beroxypl

 

oh surf

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top