Connect with us

Relacja z Krumlovský vodácký maraton 2016

News

Relacja z Krumlovský vodácký maraton 2016

Na początku października team Bass Sup Polska udał się do Czech gdzie odbywał się Krumlovsky Vodacky Maraton. Jak widać koniec sezonu to tylko stan umysłu, bo w praktyce na SUPie możecie pływać dopóki woda nie zamarznie.

Jak co roku w maratonie udział wzięło kilkaset osób z całej Europy, pływających na dragonach, kajakach, pontonach i oczywiście … SUP’ach. SUP Bass Team jako jedyny reprezentował Polskę w kategorii SUP – zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wyzwanie było duże. 26 kilometrów Wełtawą, czyli: tamy, kamienie i szybki nurt.

 

Trasa maratonu obfitowała w wiele malowniczych widoków, a Wełtawa przepływająca przez Cesky Krumlov to wspaniałe miejsce do pływania na SUP’ach (zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów).

bass-maraton2

Wełtawa okazała się kolejnym miejscem, gdzie zawodnicy teamu mogli sprawdzić deski Bass w ekstremalnych warunkach. Jao że jakość jest priorytetem dla twórców marki to w paszczę lwa została rzucona zarówno Brezee 10’6 jak i Touring 12′. Po raz kolejny deski nie zawiodły i spełniły oczekiwania zawodników.

 

Team Bass SUP to nie tylko profesjonaliści , to także entuzjaści pływania z wiosłem, którzy dopiero zaczynają przygodę z pływaniem na stojąco. Dla części zawodników teamu było to pierwsze spotkanie z europejskiej klasy zawodami i zawodnikami. Tym bardziej jesteśmy dumni z zajętych miejsc.

 

Grzegorz – 6 miejsce w kategorii SUP mężczyzn

Jędrzej – 7 miejsce w kategorii SUP mężczyzn

Gosia – 9 miejsce w kategorii SUP kobiet

Maciej – 24 miejsce w kategorii SUP mężczyzn

 

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

More in News

To Top