Deski windsurfingowe

Podziel sie

Deski windsurfingowe

windsurfingowa Deska Exocet Cross IV 2013Deska Exocet Cross IV 2013
Kolejna, już czwarta odsłona rewelacyjnej deski, jaką niewątpliwie jest Exocet Cross. Zmieniony kształ oraz design deski jeszcze bardziej podkreśla jej waveowy charaker. Konstrukcja nowego Crossa oparta jest o budowę wyśmienitej waveówki ze stajni Exoceta, modelu XWave.
Przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Deska Exocet Link 2013Deska Exocet Link 2013
Exocet Link do doskonała deska dla adeptów windsurfingu. Bardzo dobrze sprawdzi się również we wszelkiego rodzaju szkółkach czy wypożyczalniach, a także jako deska rodzinna, zapewniająca dużo zabawy.
Przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Deska Exocet Nano III 2013Deska Exocet Nano III 2013
Nowe NANO III oferuje dużą wydajność, doskonałe osiągi a także niezwykłą wytrzymałość. W 2012 roku poszerzono linię NANO o nowe rozmiary w oparciu o sprawdzone konstrukcje Exoceta, dostosowując deskę do każdych warunków oraz stopnia zaawansowania.
Przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Deska Exocet RS 2013Deska Exocet RS 2013

Celem projektantów Exoceta było stworzenie deski, która będzie osiągała max prędkość i jak najwcześniej wchodziła w ślizg. Oprócz mega przyspieszenia i dużej zdolności do utrzymywania ślizgu deska ta zyskuje również wiele dzięki nowej w pełni carbonowej konstrukcji.
Przeznaczenie: Slalom

szczegóły
windsurfingowa Deska Exocet SCross 2013Deska Exocet SCross 2013

SCross wraca na rynek, odmłodzony, z jeszcze lepszymi właściwościami, by godnie zastąpić inny bardzo dobry model - Stinga. Nowy kształt dzioba oraz rufy powodują, że deska nie tylko szybciej odpala, ale również gwarantuje osiąganie większych prędkości.

Przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Deska Exocet SL Sport 2013Deska Exocet SL Sport 2013

Nowa deska od Exoceta SL SPORT umożliwi Ci cieszenie się z wysokiej klasy sprzętu za rozsądne pieniądze. Konstrukcja oparta jest na bazie sprawdzonej i bardzo dobrej deski Warp SL. Deska jest wyjątkowo komfortowa, przyjemna w prowadzeniu i łatwa w manewrowaniu.

Przeznaczenie: Slalom

szczegóły
windsurfingowa Deska Exocet Twixx 2013Deska Exocet Twixx 2013

TWIXX jest najnowszą deską w stajni Exoceta. Zastosowanie dwóch stateczników typu twinser wpłynęło na zwrotność, a nade wszystko dało możliwość pływania na płytszych wodach przy większym rozmiarze deski. Poza tym, dzięki tej desce, szybciej osiągniesz wyższy poziom swoich umiejętności i doświadczysz zupełnie nowego wymiaru windsurfingu niż na typowej desce z jednym statecznikiem.

Przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Deska Mieczowa Exocet Link STD 2013Deska Mieczowa Exocet Link STD 2013
Exocet Link do doskonała deska dla adeptów windsurfingu. Bardzo dobrze sprawdzi się również we wszelkiego rodzaju szkółkach czy wypożyczalniach, a także jako deska rodzinna, zapewniająca dużo zabawy.
Przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Fanatic Ripper 2013Fanatic Ripper 2013
Deska dla „bohaterów” nowego pokolenia! Jest to idealne rozwiązanie dla juniorów, stawiających pierwsze kroki w windsurfingu.
szczegóły
windsurfingowa Fanatic Shark HRS 2013Fanatic Shark HRS 2013
Wybaczająca błędy, doskonała dla rzowijających się srednio zaawansowanych riderów, świetnie radzi sobie także z carvingiem i bardzo ostrymi zwrotami. Łagodna płynna jazda czy wyścigi shark stanowi doskonałą deskę do rozwijania sie, jeśli jednak kochasz freeride prawdopodobnie nie zamienisz go już an nic innego.

Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Fanatic Viper Softdeck 2013Fanatic Viper Softdeck 2013

Doskonała deska dla początkujących i średnio zaawansowanych. Viper powstał po wielu konsultacjach ze szkółkami i początkującymi surferami. Dzięki ich opiniom nowy model ma inteligentnie rozmieszczoną wyporność , miękki deck o wielkiej trwałości oraz unikalny kształt znacznie zwiększający osiągi.

Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa JP Freestyle Pro 2012JP Freestyle Pro 2012
Skręty, skakanie, slajdy, obroty nigdy nie były łatwiejsze niż na nowej desce JP Freestyle! Super sztywne, lekkie, skrętne i szybkie - tak pokrótce można opisać te deski.
Przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
windsurfingowa JP Super Sport FWS / PRO 2012JP Super Sport FWS / PRO 2012

Linia desek dla amatorów, którzy oprócz szybkiej jazdy oczekują dobrej manewrowości i kontroli. Ze względu na osiągi prętkościowe, nazywana jest przez JP „Pocisk” i od lat dominuje w prawie wszystkich międzynarodowych testach czasopism, szczególnie w obszarze wydajności.

Przeznaczenie: freeride
szczegóły
windsurfingowa JP Super Sport PRO 2013JP Super Sport PRO 2013

Linia desek dla zaawansowanych amatorów, którzy oprócz szybkiej jazdy oczekują dobrej manewrowości i kontroli. Deska ignoruje zafalowaną powierzchnię i nierówny chop, po prostu „tnie’’ wodę i stabilnie daje się kontrolować.

Przeznaczenie: freeride
szczegóły
windsurfingowa JP X-Cite Ride FWS / PRO 2013JP X-Cite Ride FWS / PRO 2013
Przetestuj zwycięską, łatwą w prowadzeniu i bardzo ekscytującą deskę freeride z doskonałą manewrowością w warunkach średniego i słabego wiatru. Szybko wchodzi w ślizg nawet pod niedoświadczonym deskarzem, bardzo skrętna i relatywnie szybka jak na tak uniwersalną deskę.
Przeznaczenie: freeride
szczegóły
windsurfingowa Starboard  Futura Wood 2013Starboard Futura Wood 2013

Nowa Futura 2013 ponownie posiada bardzo dużo cech zaczerpniętych z deski iSonic. W deskach z sezonu 2013 zwiększono kontrolę oraz prędkości maksymalne, dzięki nowej konstrukcji rufy, zaczerpniętej bezpośrednio z deski iSonic. Wprowadzone udoskonalenia zapewniają bardziej komfortową jazdę i lepsze zachowanie się deski na chopie.

Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Starboard Carve Wood / Tufskin AST 2013Starboard Carve Wood / Tufskin AST 2013
Carve to deska freeridowa zaprojektowana do szybkiego pływania - gwarantująca bardzo dużo radości z jazdy. Deska zapewnia najwyższą wydajność - jest szybka i manewrowa i to bez względu na poziom umiejętności.
Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Starboard GO 2012Starboard GO 2012

Starboard Go to bardzo wszechstronna deska typu freeride. Jej konstrukcja nawiązuje do klasycznych szerokich desek freerideowych, dzięki czemu deska jest bardzo stabilna. Jest to idealna freeridówka dla osób poszukujących jednej rozwojowej deski.

Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Starboard GO 2013Starboard GO 2013
GO to flagowa deska freeridowa w palecie Starboarda. Jest orginalna, wygodna, stabilna, łatwa i wszechstronnie zaprojektowana. Deska, która umożliwia szybki progres umiejętności od początkującego, uczącego się do zaawansowanego windsurfera - jedna rozwojowa deska na lata.
Przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Starboard iSonic 2013Starboard iSonic 2013
Najnowsza wersja wyścigowych maszyny od firmy Starboard - iSonic. Deski te od lat słyną z najwyższych osiągów i wyznaczają trendy w dziedzinie projektowania kształtów kadłubów.
Przeznaczenie: slalom/freeride
szczegóły
windsurfingowa Tabou Coolrider 2013Tabou Coolrider 2013
Coolrider to decha stworzona dla osób, które chcą się szybko i z jak największą przyjemnością nauczyć pływać na windsurfingu! Pokład w całości został pokryty miękką pianką EVA, aby zwiększyć komfort i zabezpieczyć windsurferów przed bolesnymi otarciami podczas upadków. Idealne rozwiązanie dla początkujących
przeznaczenie: freeride / szkoleniowa
szczegóły
windsurfingowa Tabou Da Curve 2013Tabou Da Curve 2013
Świetna deska radical wave, która posiada 5 skrzynek statecznikowych.
przeznaczenie: Freestyle
szczegóły
windsurfingowa Tabou Guru 2012Tabou Guru 2012
Guru jest deską zaprojektowaną dla osób, które chcą uczyć się pływania w ślizgu. Pokład wzorowany na najpopularniejszej desce Tabou Rocket, kształt jest ten sam, od Rocketa różni się tylko technologią wykonania. Dlaczego właśnie ten model jest świetny do tego zadania? Jest bardzo wytrzymały i przetrwa nie jedną katapultę!
przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Tabou Guru 2013Tabou Guru 2013
Guru jest deską zaprojektowaną dla osób, które chcą uczyć się pływania w ślizgu. Dlaczego właśnie ten model jest świetny do tego zadania? Jest bardzo wytrzymały i przetrwa nie jedną katapultę!W komplecie footstrapy+statecznik.
przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Tabou Manta Team Carbon 2013Tabou Manta Team Carbon 2013
Bardzo szybka deska slalomowa dla zaawansowanych. W komplecie Footstrapy.
przeznaczenie: Race
szczegóły
windsurfingowa Tabou Pocket Wave 2013Tabou Pocket Wave 2013
Deska wave, która posiada 3 skrzynki statecznikowe, dzięki czemu jest świetna zarówno na falach, jak i płaskiej wodzie. W komplecie Footstrapy + 3stateczniki.
przeznaczenie: Wave
szczegóły
windsurfingowa Tabou Rocket LTD 2013Tabou Rocket LTD 2013

Limitowana edycja freeridowej deski Rocket, jeszcze szybsza i lżejsza niż standardowa. Ta wersja z carbonu jest jeszcze szybsza i lżejsza. Model Rocket stworzony został specjalnie dla osób szukających sprzętu, który pozwala na szybkie, ślizgowe pływanie, doskonalenie ruf w ślizgu i wczesne wejście w ślizg!
przeznaczenie: Freeride

szczegóły
windsurfingowa Tabou Rocket STD 2013Tabou Rocket STD 2013
Najbardziej uniwersalna deska w palecie Tabou 2013. Bardzo szybka i manerwowa. Footstrapy + statecznik w komplecie.
przeznaczenie: Freeride
szczegóły
windsurfingowa Tabou Speedster LTD 2013Tabou Speedster LTD 2013
Limitowana wersja deski Speedster, równie szybka i zwrotna, jednak mocniejsza i lżejsza od wersji standard. Footstrapy + statecznik w komplecie.
przeznaczenie: Freerace
szczegóły
windsurfingowa Tabou Speedster STD 2013Tabou Speedster STD 2013
Niesamowicie szybka deska, która jednocześnie jest bardzo zwrotna. Footstrapy + statecznik w komplecie.
przeznaczenie: Freerace
szczegóły
windsurfingowa Tabou Thunder LTD 2013Tabou Thunder LTD 2013
Limitowana wersja deski Thunder stworzona do spędzania wielu godzin na wodzie, która bardzo łatwo wchodzi w ślizg. Footstrapy + statecznik w komplecie.
przeznaczenie: Freeride/Freerace
szczegóły
windsurfingowa Tabou Thunder STD 2013Tabou Thunder STD 2013
Deska freeride, szybka i stworzona do długiego pływania, bardzo łatwo wchodzi w ślizg. Footstrapy + statecznik w komplecie.
przeznaczenie: Freeride/Freerace
szczegóły
windsurfingowa Tabou Twister Team Carbon 2013Tabou Twister Team Carbon 2013
Nowy, ulepszony model Twister to jeszcze szybsza, niesamowicie lekka i wytrzymała deska freestyle z jednym statecznikiem.
przeznaczenie: Freestyle
szczegóły